کد خبر: 12500

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۲

عضو جمعیت پزشکان بدون مرز مازندران:

اقلام دارویی و پزشکی برای خدمات دهی به زائران اربعین فراهم است

عضو جمعیت پزشکان بدون مرز مازندران گفت: اقلام و تجهیزات دارویی و پزشکی برای خدمات رسانی به زائران استان در کربلای معلی فراهم شده است.

تیتر ۳: دکتر حسن قدم پور  با بیان اینکه حدود هفت پزشک در موکب مازندران در کربلای معلی مستقر می شوند اظهار داشت: اقلام و تجهیزات دارویی و پزشکی برای خدمات رسانی به زائران اربعین استان در کربلا فراهم شده و مشکلی نداریم.

وی اظهار داشت: تجهیزات و اقلام دارویی نظیر پماد، دارو، سرم، تزریقات و غیره برای خدمات دهی به زائران اربعین فراهم شده و پزشکان عمومی نیز در موکب حضور دارند.

وی اظهار داشت: گروه پزشکان مازندران مستقر در موکب آماده خدمات رسانی به زائران اربعین هستند و مسافران می توانند با مراجعه به چادرهای درمانی و ایستگاه های صلواتی از خدمات استفاده کنند.

قدم پور یادآور شد: گروه پزشکان بدون مرز تاکنون در حوادث مختلف نظیر سیل، زلزله و غیره خدمات رسانی کرده اند و آماده اعزام به مناطق مختلف کشور، کربلا، سوریه و نجف برای خدمات دهی به زائران را داریم.

عضو جمعیت پزشکان بدون مرز مازندران به مسافران و زائران اربعین توصیه کرد تا بهداشت فردی و محیطی را در سفر پیاده روی اربعین رعایت کنند.

طبق اعلام ستاد اربعین، تاکنون ۳۳ هزار مازندرانی برای پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند./مهر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو