کد خبر: 1981

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۸

اقامت مسافران در مازندران به مرز ۸ میلیون نفر رسید

  به گزارش شرق پرس،  دلاور بزرگ نیا در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این ...

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از اقامت هفت میلیون و ۸۵۱ هزار و ۱۴۹ نفر شب از آغاز طرح نوروزی در استان خبرداد.

 

به گزارش شرق پرس،  دلاور بزرگ نیا در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این مدت بیش از ۱۱هزار و ۶۴ بازدید از مراکز اقامتی، پذیرایی، دفاتر خدمات مسافرتی، صنوف مختلف به عمل آمد، اظهارداشت: ۱۳۶مورد تشویق و ۱۷۲  مورد تذکر و اخطار کتبی گزارش شد.

وی با اشاره به ارسال  ۶۱۸پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی، افزود: از آغاز طرحهای نوروزی تا ۱۱ فروردین، ۳۶۰ گزارش مردمی به کمیته خدمات رسانی و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ارسال شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به نصب سه هزار و ۵۵۷ علامت و تجهیزات ایمنی در محورهای استان، اذعان داشت: ۲ هزار  و۵۶۹ متر گاردیل در این مدت بازسازی شد.

بزرگ نیا تعداد گشتهای انتظامی، راهور، پلیس راه و همیاران پلیس را ۱۸ هزار و ۷۵۵ مورد دانست و گفت: در این مدت ۹۶۹ گشت کنترلی و نظارتی درسطح شهرستانها و استان  انجام شد.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، با بیان اینکه از آغاز سفرهای نوروزی تا کنون ۲۲نفر در اثر تصادف جان خود را از دست دادند،گفت: ۲ هزار  و۳۵۰ نفر از مصدومان ناشی از تصادف در مراکز درمانی و اورژانس ها پذیرفته شدند.

بزرگ نیا تعداد ماموریت های تصادفی و غیر تصادفی توسط اورژانس ۱۱۵ استان را سه هزار و ۹۵۳ مورد اعلام و اظهارداشت: ۴۷۶ ماموریت نیز توسط گروه امداد و نجات جمعیت هلال احمر مازندران به ثبت رسید.

وی از کشف و معدوم شدن  ۵ هزار و ۶۱۹ کیلوگرم موادغذایی فاسد از آغاز طرح تاکنون خبرداد.

بزرگ نیا از برگزاری ۳۲۴ نمایشگاه فرهنگی ، هنری و صنایع دستی در استان خبر داد و گفت: تعداد ۳ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۹۱۰ نفر از مراکز فرهنگی ،موزه ها و بناهای تاریخی و اماکن زیارتی و تفریحی بازدید کردند.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو