کد خبر: 14887

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۹:۳۹

افول سیاسی و نظامی آمریکا / برقراری حکومت اسلامی به مرکزیت ایران

تیتر 3 » مشاور عالی مقام معظم رهبری با بیان اینکه روند افول آمریکا از نظر سیاسی و نظامی آغاز شده است، یادآور شد: در همین قرن حاضر شاهد برقراری حکومت اسلامی به مرکزیت ایران خواهیم بود.

سردار سرلشگر یحیی رحیم صفوی

به گزارش تیتر ۳ » سردار سرلشگر یحیی رحیم صفوی پیش از ظهر دوشنبه در یادواره ۵۰۵ شهید شهرستان چالوس اظهار کرد: کشورها برای حفاظت از کیان خود و نظام سیاسی خود ارزشمندترین چیزهایشان را به میدان می‌آورند تا در مقابل دشمنانی که برای سرنگونی آنها تلاش می‌کنند، بایستند.

وی با اشاره به رمز و راز شهادت ادامه داد: رسول اکرم(ص) برای پسرعموی خود امیرالمؤمنین(ع) درخواست شهادت می‎کند و خداوند هم قبول می‌کند، حال باید دید چرا شهادت نصیب امیرالمؤمنین و ده فرزند ایشان می‌شود.

مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور نظامی با بیان اینکه رمز بقا و حیات ملت ایران از مسیر جهاد و شهادت می‌گذرد، اظهار کرد: اگر روحیه فداکاری در راه ارزش‌ها و آرمان‌ها در ملت ایران نبود، مجبور بودیم سر تسلیم در برابر دشمنان و خواسته‌های آنان فرود بیاوریم.

این مسئول ادامه داد: در سال‌های نه چندان دور یک میلیون کیلومتر مربع از خاک ایران طی عهدنامه‌های گلستان، ترکمانچای و پاریس از ایران جدا شد و دلیل این امر آن بود که حاکمان نتوانستند روحیه ششهادت‌طلبی را در مردم ایجاد کنند.

صفوی تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس گوشه‌ای از فرهنگ عاشورا را نشان داد و لشگر ۲۵ کربلای مازندران به واقع ادامه دهنده راه کربلای امام حسین(ع) بود، با این تفاوت که هر جا این لشکر خط‌شکن وارد جبهه‌ای شد، پیروزی به دست آورد.

فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه در هنگام ظهور امام زمان(عج) خود را فرزند امام حسین(ع) معرفی می‌کند، خاطرنشان کرد: تا قبل از ظهور باید منتظران به درک کافی از امام حسین(ع) برسند و خود را برای ظهور آماده کنند.

وی با بیان اینکه با گذشت هزار و ۴۰۰ سال از واقعه کربلا خون امام حسین(ع) همچنان در رگ‌های عاشقان می‌جوشد، ادامه داد: جوانان ایران از همین جوشش بهره جسته‌اند و امروز در کشور یمن و عراق مردم با تأسی از جوانان ایران هزاران شهید تقدیم کرده‌اند.

صفوی خاطرنشان کرد: امروز نظامیان آمریکا و سیاسیون آنها قادر به تصمیم‌گیری در مورد حمله نظامی به ایران نیستند و این ناشی از هدایت مقام معظم رهبری و ایستادگی بسیجیان است.

فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه شهدای ایران درس مقاومت و ایستادگی در برابر ظالم را به بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ هزار مسلمان دنیا داده است، گفت: امروز تمام قدرت‌ها با جمهوری اسلامی با احترام و احتیاط رفتار می‌کنند، زیرا می‌دانند اگر ظرفیت‌های ایران در عرصه‌های مختلف به حرکت درآید، کسی نمی‌تواند جلودار آنها باشد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو