کد خبر: 1390

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۲

افشای جزئیات قتل زن جوان و کودک ۸ ساله

  به گزارش شرق پرس،‌ در ابتدای جلسه امروز نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده مجتبی 26 ساله متهم به ...

 

 

 

 

 

پسر جنایتکار که به خاطر سوءظن زن جوان و دختر ۸ ساله او را خفه کرده بود در جلسه دادگاه به تشریح جنایات خود پرداخت

 

به گزارش شرق پرس،‌ در ابتدای جلسه امروز نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: در این پرونده مجتبی ۲۶ ساله متهم به مباشرت در قتل لیدا و روژین، جنایت بر میت و احتراق عمدی می‌باشد. 

وی افزود: براساس محتویات پرونده متهم با لیدا عقد موقت بوده و ۲۶ فروردین امسال پس از رفتن روژین به مدرسه به خاطر سوء ظنی که به لیدا داشته زن جوان را با دست خفه کرده بود. 
 
وی به خاطر اینکه روژین از حضور او در خانه مطلع بود تا ظهر صبر کرده و پس از بازگشت دختر ۸ ساله از مدرسه او را نیز مانند مادرش خفه کرد. 

مجتبی برای عادی نشان دادن صحنه جنایت سپس اقدام به آتش زدن خانه کرده بود. در ادامه جلسه دادگاه پدرو مادر لیدا، پدر روژین برای عامل جنایت درخواست قصاص کردند. 

خواهر لیدا اظهارداشت: متهم اصرار داشت که عقدشان به صورت دائمی شود اما خواهرم با این موضوع مخالف بود زیرا مجتبی سر کار نمی‌رفت وبه جای اینکه کمک خواهرم باشد از او پول توجیبی می‌گرفت. 

قاضی عزیزمحمدی رئیس شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران سپس با تفهیم اتهام به مجتبی از او خواست به دفاع از خود بپردازد. 

پسر جوان نیز پس از قرار گرفتن در جایگاه با قبول اتهاماتش گفت: روز حادثه یک تلفن همراه از لیدا پیدا کردم که در آن با مرد غریبه‌ای اس ام اس بازی کرده بود. در یک لحظه عصبانی شده و از او پرسیدم چرا قضیه تلفن همراه را به من نگفته بودی لیدا هم در جواب گفت این موضوع به تو ارتباطی ندارد این جوابش مرا عصبانی کرد که در یک لحظه گلویش را گرفته و فشار دادم وقتی به خودم آمدم او دیگر نفس نمی‌کشید. 
 
ساعت ۱۲:۳۰ ظهر روژین از مدرسه بازگشت که او را هم با دست خفه کردم پس از قتل برای اینکه ردی از خود باقی نگذارم خانه را به آتش کشیدم.

پس از آخرین دفاعیات قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

باشگاه خبرنگاران

 

/انتهای خبر

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو