کد خبر: 9942

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۴

سید مصطفی موسوی

افزایش حجم سرمایه گذاری، تدبیر دولت در حوزه اقتصادی

تیتر 3 » مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: افزایش حجم سرمایه گذاری از تدابیر دولت در حوزه اقتصادی است.

سرمایه گذاری

به گزارش تیتر ۳: سید مصطفی موسوی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی به‌منظور ایجاد زیرساخت‌های احداث کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی به وجود آمده‌اند و هدف از تأسیس شرکت شهرک‌های صنعتی کمک به توسعه صنایع کوچک و ایجاد محیط‌های آماده‌به‌کار تحت عنوان شهرک‌های صنعتی برای تسریع در احداث صنایع است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی در راستای رفع موانع و کاهش بوروکراسی در مسیر تولید است تا سرمایه‌گذار با دغدغه کمتری در این راه گام بردارد.

موسوی تصریح کرد: یکی از تدابیر دولت تدبیر و امید در دوران پسابرجام ایجاد بسترهای مناسب برای افزایش حجم سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی و همچنین افزایش سرمایه‌گذاری خارجی در صنایع تولیدی کشور بوده و شهرک‌های صنعتی بهترین قابلیت برای افزایش سرمایه‌گذاری است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه‌های موردنیاز هر شهرک صنعتی بر اساس اولویت‌بندی و با تأمین اعتبارات موردنیاز انجام می‌شود.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان کرد: تکمیل زیرساخت، حمایت از تولید و جذب سرمایه‌گذار مهم‌ترین اهداف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

موسوی ادامه داد: استان مازندران به‌واسطه برخورداری از وضعیت مناسب جغرافیایی و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی می‌تواند سهم بسزایی در توسعه اقتصادی داشته باشد

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو