کد خبر: 7950

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۲

چمله معنی دار احمد خاتمی دز کنگره سرداران و 946 شهید شهرستان بجنورد :

افرادی که پیشینه ایستادگی در برابر ولایت داشته‌اند منتخب مردم نیستند / انقلابی کسی است که بی‌چون‌وچرا به دستور ولایت عمل کند

امام‌جمعه موقت تهران با گرامیداشت یاد شهدای منا گفت: تردید نکنید که این خون‌های پاک ‌دامن آل‌سعود را خواهد گرفت و آل‌سعود، آل‌سقوط خواهد شد و ملت دستی که برای آشتی با عربستان دراز شود را قطع خواهد کرد.

تیتر ۳: امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت که افرادی که پیشینه ایستادگی در برابر ولایت داشته‌اند منتخب مردم نیستند.

آیت‌الله سید احمد خاتمی در آیین کنگره سرداران و ۹۴۶ شهید شهرستان بجنورد با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: به‌طور حتم افرادی که پیشینه ایستادگی در برابر ولایت داشته‌اند منتخب مردم نیستند.
خاتمی با تاکید بر اینکه انقلابی ولایت مدار است نه با شعار افزود: در انتخابات آینده ریاست جمهوری مردم به کسانی رای می‌دهند که ولایت‌مدار بوده و کم‌ترین زاویه‌ای با ولایت نداشته باشند.
وی تاکید کرد: آنهایی که پیشینه ایستادگی در برابر ولایت داشته‌اند منتخب مردم قرار نخواهند گرفت چراکه مشروعیت نظام اسلامی با ولایت‌فقیه است.
امام‌جمعه موقت تهران  یادآور شد: انقلابی کسی است که همراه با ولایت است و زمانی که ولایت دستوری را صادر می‌کند بی‌چون‌وچرا بدان عمل می‌کند.
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو