کد خبر: 2633

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۲ - ۸:۱۴

افتتاح نمایشگاه سلامت در بهشهر

به گزارش شرق پرس، محمدتقی صالح‌طبری از نظارت مستمر بر واحدهای عرضه مواد غذایی، بهداشتی و دارو و درمان همچنین بازرسی‌های سرزده از ...

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر در مراسم افتتاح نمایشگاه سلامت در بهشهر گفت: این نمایشگاه که گلچینی از مواد غذایی و بهداشتی تولید‌شده در منطقه شرق مازندران است از امروز تا پایان هفته برای بازدید عموم دایر است.

به گزارش شرق پرس، محمدتقی صالح‌طبری از نظارت مستمر بر واحدهای عرضه مواد غذایی، بهداشتی و دارو و درمان همچنین بازرسی‌های سرزده از کارخانجات صنایع غذایی و بهداشتی موجود در شهرستان بهشهر خبر داد و عنوان کرد: در بحث سلامت به‌ شدت با متخلفان برخورد می‌کنیم.

گفتنی است، برپایی کارناوال بهداشتی دانش‌آموزی، پیاده‌روی خانوادگی از پارک ملت تا غار هوتو، کلنگ‌زنی خانه بهداشت حسین‌آباد شرقی، عیادت از جانبازان، تقدیر از فعالان حوزه سلامت، خیران و کارمندان نمونه از دیگر برنامه‌های هفته سلامت در بهشهر است که طی روزهای آینده انجام می‌شود.

پیش از این همایش زن محور خانواده، خاستگاه مراقبتی و زنگ سلامت در این شهرستان اجرا شده است./فارس

 

/انتهای خبر

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر در مراسم افتتاح نمایشگاه سلامت در بهشهر گفت: این نمایشگاه که گلچینی از مواد غذایی و بهداشتی تولید‌شده در منطقه شرق مازندران است از امروز تا پایان هفته برای بازدید عموم دایر است.

محمدتقی صالح‌طبری از نظارت مستمر بر واحدهای عرضه مواد غذایی، بهداشتی و دارو و درمان همچنین بازرسی‌های سرزده از کارخانجات صنایع غذایی و بهداشتی موجود در شهرستان بهشهر خبر داد و عنوان کرد: در بحث سلامت به‌ شدت با متخلفان برخورد می‌کنیم.

گفتنی است، برپایی کارناوال بهداشتی دانش‌آموزی، پیاده‌روی خانوادگی از پارک ملت تا غار هوتو، کلنگ‌زنی خانه بهداشت حسین‌آباد شرقی، عیادت از جانبازان، تقدیر از فعالان حوزه سلامت، خیران و کارمندان نمونه از دیگر برنامه‌های هفته سلامت در بهشهر است که طی روزهای آینده انجام می‌شود.

پیش از این همایش زن محور خانواده، خاستگاه مراقبتی و زنگ سلامت در این شهرستان اجرا شده است.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930202000610#sthash.nUZOXWXx.dpuf

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو