کد خبر: 10593

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۵

با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین

افتتاح طرح آبرسانی روستای محروم بابل

به گزارش تیتر 3 » در راستای طرح محرومیت‌زدایی مناطق روستایی استان از سوی سازمان بسیج سازندگی، توسط 40 عضو از 18 ملیت جهان، طرح ...
سردار نقدی

به گزارش تیتر ۳ » در راستای طرح محرومیت‌زدایی مناطق روستایی استان از سوی سازمان بسیج سازندگی، توسط ۴۰ عضو از ۱۸ ملیت جهان، طرح آبرسانی گروه سازندگی شهید موسی صدر صبح امروز جمعه به روستای “زربوت” افتتاح شد.

این گروه ۴۰ نفره با انگیزه و روحیه خدمت‌رسانی مسئول گروه سازندگی امام موسی صدر شده است، گروهی که اعضای آن طلبه‌های خارجی هستند و تنها ۴ عضو آن طلبه ایرانی هستند.

مسئول گروه سازندگی امام موسی صدر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بابل با اشاره به حضور طلبه‌های خارجی در این گروه سازندگی گفت: این گروه هفت سال است که شکل گرفته و با نام سازندگی امام موسی صدر در مجامع بین‌المللی شناخته شده که نام سازندگی همان گروه جهادی در داخل کشور است.

وی افزود: این گروه در مجامع بین‌المللی به واسطه حساسیت موجود بر روی نام جهادی نام سازندگی بر روی این گروه جهادی قرار داده شده است.

علیخانی افزود: این گروه سازندگی زیر نظر موسسه جهادی بلاغ مبین فعالیت دارد که مدیریت این موسسه با حسن مرادی است.

این موسسه با هدف ترویج فرهنگ جهادی تشکیل شده است و ۵ گروه دارد که یکی از این گروه‌ها گروه سازندگی امام موسی صدر است.

به گزارش تسنیم، سردار نقدی پس از افتتاح این پروژه آبرسانی قرار است به شهرستان جویبار سفر کند تا به عنوان سخنران پیش از خظبه نماز جمعه این شهر حاضر شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو