کد خبر: 20817

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۶

رئیس اداره ورزش وجوانان بابلسر اعلام کرد

افتتاح سالن ۲ هزار نفری بخش بهنمیر با حضور وزیر ورزش

تیتر 3 » رئیس اداره ورزش وجوانان بابلسر گفت: به‌زودی با حضور وزیر ورزش و جوانان سالن چندمنظوره 2 هزار نفری بخش بهنمیر و سالن مشارکتی روستای اجاکسر در این شهرستان افتتاح می‌شود.

اسماعیل پهلوان

به گزارش تیتر ۳ » اسماعیل پهلوان در گفتگویی اظهار کرد: با همت اداره ورزش و جوانان و هیأت شنا، شیرجه و واترپلو بابلسر و مازندران  نخستین پایگاه استعدادیابی و قهرمانی واترپلو استان در بابلسر راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه برای نخستین‌بار تیم واترپلو بابلسر تشکیل می‌شود، افزود: این تیم از ۱۵ فروردین سال ۹۶ تمرینات خود را آغاز می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر با بیان اینکه با توجه به شرایط استراتژیک این شهرستان در امر ورزش، انتظارات از اداره ورزش و جوانان بابلسر بسیار بالاست، تصریح کرد: نیروی انسانی کارآمد و اجرای اصول مدیریتی مثل برنامه‌ریزی، سازماندهی، هماهنگی و همچنین نقش مؤثر هیأت‌های ورزشی می‌تواند به توسعه بیشتر ورزش شهرستان بابلسر کمک کند.

این مسؤول اظهار کرد: یکی از اهداف اداره ورزش و جوانان ارتباط موثر با مسئولان ارشد شهرستان و استان است و هر چه هماهنگی بیشتر باشد ، هم‌افزایی هم بیشتر می‌شود.

پهلوان افزود: به‌زودی با حضور وزیر ورزش و جوانان سالن چندمنظوره ۲ هزار نفری بخش بهنمیر و سالن مشارکتی روستای اجاکسر بابلسر افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه چهارم اسفند دومین یادواره شهدای ورزشکار بابلسر با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار و همزمان در چهارم اسفند افتتاحیه مسابقات فوتسال و والیبال کارکنان وزارت ورزش و جوانان با حضور ۵۵۰ نفر به میزبانی بابلسر برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر در پایان به رونمایی از سایت تخصصی اداره ورزش و جوانان این شهرستان در ایام‌الله دهه فجر اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو