کد خبر: 3450

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۰

افتتاح دومین پایگاه امداد جاده ای در بهشهر

  به گزارش شرق پرس به نقل از فارس، مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان این‌که بخش مهمی از هزینه ساخت پایگاه ...
پایگاه هلال احمر بهشهر

 

 بعد از ظهر چهارشنبه با حضور مهدی ولی‌پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران، فرماندار و جمعی از مسئولان بهشهر، دومین پایگاه امداد و نجات جاده‌ای این شهرستان که یادمان شهید امدادگر شعبان‌علی بهرامیان رستمی‌ است در ابتدای روستا و منطقه جنگلی و نمونه گردشگری«پاسندرِز»، به بهره‌برداری رسمی رسید.

 

به گزارش شرق پرس به نقل از فارس، مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان این‌که بخش مهمی از هزینه ساخت پایگاه امداد و نجات جاده‌ای پاسند از محل اعتبارات استانی تامین شد، افزود: مجموع هزینه‌های پایگاه مذکور اعم از ساخت و تجهیزات، با احتساب هزینه انسانی، ۸۵۰ میلیون تومان است که ۳۰۰ میلیون تومان آن اختصاص به هزینه ساخت دارد.

 

پایگاه هلال احمر بهشهر

 

مهدی ولی‌پور از در دستور کار بودن پایگاه امداد و نجات بین شهری در منطقه دشت(زاغمرز) بهشهر خبر داد و گفت: این منطقه یکی از مناطق حادثه‌خیز مازندران است و احداث پایگاه امداد ثابت در آن از برنامه‌های اولویت‌دار جمعیت هلال احمر مازندران به‌شمار می‌رود.
شهرستان بهشهر دارای دو پایگاه امداد و نجات ثابت در «پاسند» و «نیالا» است که پایگاه امداد جاده‌ای نیالا، مناطق کوهستانی دو شهرستان بهشهر و گلوگاه را پشتیبانی می‌کند و یکی از پایگاه‌های مهم بین شهری مازندران است.

 

/انتهای خبر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان این‌که بخش مهمی از هزینه ساخت پایگاه امداد و نجات جاده‌ای پاسند از محل اعتبارات استانی تامین شد، افزود: مجموع هزینه‌های پایگاه مذکور اعم از ساخت و تجهیزات، با احتساب هزینه انسانی، ۸۵۰ میلیون تومان است که ۳۰۰ میلیون تومان آن اختصاص به هزینه ساخت دارد.

مهدی ولی‌پور از در دستور کار بودن پایگاه امداد و نجات بین شهری در منطقه دشت(زاغمرز) بهشهر خبر داد و گفت: این منطقه یکی از مناطق حادثه‌خیز مازندران است و احداث پایگاه امداد ثابت در آن از برنامه‌های اولویت‌دار جمعیت هلال احمر مازندران به‌شمار می‌رود.

به گزارش فارس، شهرستان بهشهر دارای دو پایگاه امداد و نجات ثابت در «پاسند» و «نیالا» است که پایگاه امداد جاده‌ای نیالا، مناطق کوهستانی دو شهرستان بهشهر و گلوگاه را پشتیبانی می‌کند و یکی از پایگاه‌های مهم بین شهری مازندران است.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930224001012#sthash.aaftBUQ4.dpuf

از شهرستان بهشهر، بعد از ظهر امروز با حضور مهدی ولی‌پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران، علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران، فرماندار و جمعی از مسئولان بهشهر، دومین پایگاه امداد و نجات جاده‌ای این شهرستان که یادمان شهید امدادگر شعبان‌علی بهرامیان رستمی‌ است در ابتدای روستا و منطقه جنگلی و نمونه گردشگری«پاسندرِز»، به بهره‌برداری رسمی رسید. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930224001012#sthash.aaftBUQ4.dpuf
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو