کد خبر: 642

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۲ - ۸:۱۲

افتتاح بزرگترین کارخانه شن و ماسه شرق مازندران در رستمکلا

  به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از بزرگ‌ترین کارخانه دانه‌بندی شن و ماسه شرق مازندران در شهر رستمکلا از توابع بخش ...
کارخانه شن و ماسه رستمکلا

کارخانه شن و ماسه رستمکلا

 

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از بزرگ‌ترین کارخانه دانه‌بندی شن و ماسه شرق مازندران در شهر رستمکلا از توابع بخش مرکزی بهشهر به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش شرق پرس،  با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بهشهر، یکی از بزرگ‌ترین کارخانه دانه‌بندی شن و ماسه شرق مازندران در شهر رستمکلا از توابع بخش مرکزی بهشهر رسما به بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهشهر گفت: این کارخانه با پروانه‌ بهره‌برداریِ ۱۲ ساله، سالانه ۲۰۰ هزار تن حق برداشت سنگ از معدن و تولید چهار نوع محصول (نخودی، شکسته، بالاس، ماسه) را دارد.

حسن ژولیده بیان داشت: کارخانه دانه‌بندی شن و ماسه رستم‌کلا با هزینه شخصی برادران شهابی به مبلغ بیش از سه میلیارد تومان به‌طور مستقیم ۱۵ نفر را مشغول کار کرده است.

وی از مسئولان خواست تا نسبت به حل موانع این پروژه بزرگ و توسعه فعالیت‌های آن، مدیران کارخانه را حمایت کنند.

در حاشیه افتتاحیه، یکی از مدیران کارخانه در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بهشهر، اظهار داشت: حدود یک‌ سال از تاسیس و بهره‌برداری کارخانه دانه‌بندی شن و ماسه رستم‌کلا می‌گذرد، محصولات با کیفیتی تولید می‌شود که از شرق تا آق‌قلا، و از غرب تا محمودآباد و بابلسر، با قیمت مناسب ارسال می‌شود.

محمد شهابی، تصریح کرد: این کارخانه، چهار هزار و ۵۰۰ تن ذخیره محصول دارد و می‌تواند پاسخگوی روزانه ۴۰۰ کامیون بار باشد.

وی درباره سرمایه‌گذاری‌ انجام‌شده این پروژه گفت: سه میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان هزینه شخصی خودمان است و هیچ تسهیلاتی از بخش دولتی دریافت نکردیم.

شهابی در پاسخ به اینکه آیا نیاز به تسهیلات دولتی دارید، اظهار داشت: قطعاً برای توسعه، نیاز به حمایت دولت داریم.

 کارخانه دانه‌بندی شن و ماسه رستمکلا، ۶ هکتار وسعت دارد.

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو