کد خبر: 20306

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۹

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران خبر داد:

اعمال محدودیت های ترافیکی ۲۲ بهمن ماه در استان مازندران

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در روز جمعه 22 بهمن ماه در مسیر برگزاری راهپیمایی بزرگ مردمی در سطح شهر ساری وشهرستان های تابعه استان خبر داد.

تیتر ۳: سرهنگ “مهدی باقری” ، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اقتدار و امنیت کشور را مرهون خون شهداء و رشادت های مردان غیور و انقلابی به رهبری امام راحل (ره) دانست.

 

وی حفظ و پاسداری از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را وظیفه همگان دانست و افزود: نیروی انتظامی برحسب وظیفه ذاتی و ماموریت های محوله در برقراری نظم و امنیت و انضباط ترافیکی نقش تعیین کننده ای در ایجاد بسترهای لازم برای برگزاری شکوهمند جشن انقلاب دارد .

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اشاره به برگزاری راهپیمایی پرصلابت ۲۲ بهمن ماه در روز جمعه این هفته در سطح شهر ساری و شهرستان های استان، از اعمال محدودیت های ترافیکی در معابر عمومی درون شهری ومسیر برگزاری راهپیمایی خبر داد .

 

سرهنگ باقری با اشاره به مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهرستان ساری، گفت: مسیر راهپیمایی در شهر ساری از میدان “شهید قاسمی” آغاز می شود و پس از عبور از میدان ساعت به سمت میدان شهداء حرکت خواهند کرد.

 

وی اظهار داشت برای تسهیل در عبور و مرور خودروها و کنترل ترافیک در زمان برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در سطح شهر ساری، مسیر غرب به شرق میدان امام تا میدان شهید قاسمی( بلوار آزادی) و کلیه خیابانهای ورودی به آن و همچنین حد فاصل میدان قاسمی تا چهار راه ابن شهر آشوب ( خیابان فردوسی وکلیه مسیرهای ورودی و خروجی به آن.

 

سرهنگ باقری افزود: چهار راه این شهر آشوب تا میدان ساعت ( خیابان جمهوری) و مسیرهای ورودی و خروجی به آن و همچنین میدان ساعت تا میدان شهداء ( خیابان ۱۸ دی ) و مسیرهای منتهی به آن محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد .

 

پلیس راهور مازندران،خاطر نشان کرد: سه راه مستشرق به میدان ساعت، سه راه ملامجدالدین تا میدان شهداء و چهار راه معلم طالقانی تا میدان شهداء نیز این محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد .

 

سرهنگ باقری با اشاره به پیش بینی مسیر های جایگزین برای تردد خودروها و شهروندان ، گفت: میدان امام بلوار جام جم و بلوار عسگری محمدیان به سمت بلوار کشاورز و بلوار داراب ، همچنین میدان امام ، بلوار دانشگاه و کمربندی غربی میدان خزر مسیر جایگزین برای تردد خودروها است .

 

وی همچنین میدان شهیدان عبوری – بلوار شهیدان عبوری – میدان طبرستان – بلوار خزر و میدان خزر را به همراه میدان هلال احمر – بلوار طالقانی – چهار راه معلم طالقانی – خیابان باغ سنگ و بلوار داراب از دیگر مسیرهای جایگزین است.

 

رئیس پلیس راهور مازندران با اشاره به مسیر تعیین شده برای تردد خودروهای سنگین ، افزود: عبور خودروهای سنگین از محور قائم شهر به بلوار امام روح الله و کمربندی غربی است.

 

رئیس پلیس راهور مازندران به شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین ومقررات راهنمایی و رانندگی و تردد در مسیرهای تعیین شده پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی یاری کنند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو