کد خبر: 10383

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۲

سرهنگ پاسدار جعفر محمدنژاد

اعمال محدودیت ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در محورهای مازندران

تیتر 3 » رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در محورهای مازندران اعمال می‌شود.

ترافیک

به گزارش تیتر ۳، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار جعفر محمدنژاد اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۹ تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۴ مهرماه امسال از محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه ممنوع است؛ البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری بلامانع است.

محمدنژاد به ممنوع بودن تردد انواع تریلی از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای دوشنبه ۱۹، پنج‌شنبه ۲۲ و جمعه ۲۳ مهرماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

وی با اعلام اینکه تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای دوشنبه ۱۹ و جمعه ۲۳ مهرماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است، اضافه کرد: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روز جمعه ۲۳ مهرماه امسال از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۲۳ مهرماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو