کد خبر: 11295

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۱

رئیس پلیس‌راه مازندران اعلام کرد:

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

تیتر3: رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته در محورهای استان اعمال می‌شود. جعفر محمدنژاد با اشاره به مه‌آلود بودن محورهای گدوک سوادکوه ...

تیتر۳: رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته در محورهای استان اعمال می‌شود.

جعفر محمدنژاد با اشاره به مه‌آلود بودن محورهای گدوک سوادکوه و هزارچم و ولی‌آباد کندوان، بیان کرد: از نظر جوی نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته جاری در محورهای مازندران اعمال می‌شود، افزود: تردد انواع تریلی به‌ جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۲ روز جمعه ۳۰ مهرماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه ۳۰ مهرماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد با اشاره به انسداد شبانه محور هراز به‌دلیل انجام عملیات راه‌سازی، ادامه داد: این محدودیت از ساعت ۲۱ تا پنج بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به جز ایام تعطیل و روزهای پایانی هفته اعمال می‌شود که محورهای سوادکوه و کندوان به‌عنوان محورهای جایگزین اعلام شدند.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلی از محور هراز همچنان ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع کامیون و کامیونت به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۲ روزهای چهارشنبه ۲۸، پنج‌شنبه ۲۹ و جمعه ۳۰ مهرماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو