کد خبر: 5763

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۶

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی هفته جاری در مازندران

به گزارش تیتر 3، جعفر محمدنژاداظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و مشکل خاصی وجود ...

به گزارش تیتر ۳، جعفر محمدنژاداظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با اشاره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته جاری به‌ منظور تسهیل در تردد انواع وسایل نقلیه و جلوگیری از ترافیک در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه مازندران، بیان کرد: تردد انواع تریلی در محور هراز و تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس‌راه مازندران اضافه کرد: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۱۹، پنج‌شنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ خرداد ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

محمدنژاد ادامه داد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۱۹ و جمعه ۲۱ خرداد ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۱ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۲ خرداد‌ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است، افزود: همچنین با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز جمعه ۲۱ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۲ خرداد‌ماه از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد به‌ سمت کرج به‌ صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

این مسؤول در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو