کد خبر: 7777

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۶

رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد

اعمال محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت عید قربان در مازندران/ ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و کندوان

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت عید سعید قربان در محورهای استان اعمال می‌شود.

تیتر ۳: جعفر محمدنژاد  اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای ساحلی مازندران شاهد بارش باران هستیم.

وی با اشاره به مه‌آلود بودن محوری گدوک فیروزکوه و ولی‌آباد کندوان، بیان کرد: گزارشی از رانش در محورهای استان نشده است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان به سمت شمال هستیم، افزود: وضعیت ترافیک در محور فیروزکوه به‌صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

این مسؤول یادآور شد: وضعیت ترافیک در محور سمنان ـ مازندران به صورت عادی و روان است و در محدوده هولار و تاکام شاهد بارش باران هستیم.

محمدنژاد با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید سعید قربان، بیان کرد: محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

*محدودیت‌های ترافیکی به‌مناست عید قربان

وی ادامه داد: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۰ شهریورماه از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان همچنان ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۹ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۰ شهریور از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۹ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۰ شهریورماه از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

این مسؤول افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز دوشنبه (عید قربان) ۲۲ تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۲ تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه امسال از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد به ممنوع بودن تردد انواع تریلی از محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۱۷، پنج‌شنبه ۱۸، جمعه ۱۹ و دوشنبه ۲۲ شهریور ماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

وی تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۹ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۰ شهریور ماه امسال از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۹ تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲۰ شهریورماه از آب‌اسک به رودهن ( محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران یادآور شد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۱۷ و جمعه ۱۹ شهریور ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

این مسؤول با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو