کد خبر: 3092

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۴

اعلام جزئیاتی از ویژه برنامه جام جهانی که فردوسی پور می سازد

  شرق پرس:  تهیه کنندگان برنامه های شبکه سوم سیما که بعد از مدت ها تلاش بی وقفه به این نتیجه رسیدند که ...

 

خبرهای رسیده حاکی از این است که فردوسی پور کار ساخت این برنامه را با همان بچه های فوتبال ۱۲۰ استارت می زند و حتی جلسه اولیه ای هم با آنها برگزار کرده است.

 

 

شرق پرس:  تهیه کنندگان برنامه های شبکه سوم سیما که بعد از مدت ها تلاش بی وقفه به این نتیجه رسیدند که کسی بهتر از فردوسی پور نمی تواند برنامه جام جهانی را بسازد به او رجوع کرده اند تا محبوب ترین مجری سیما برنامه ویژه جام جهانی را روی آنتن ببرد.

عادل فردوسی پور محبوب است و بخش زیادی از محبوبیت او هم به خلاقیت منحصر به فردش برمی گردد؛ مجری دوست داشتنی برنامه ۹۰ این برنامه را تبدیل به قطبی در صدا و سیما کرده که اهمیتش برهیچ کس پوشیده نیست. در واقع برنامه نودی که فردوسی پور ساخته حالا مرجع رسمی اتفاقاتی است که در فوتبال ایران رخ می دهد و این موضوع را بی تردید باید در جسارت خاص مجری اش دانست.

البته با راه اندازی شبکه ورزش که پخش سراسری ندارد، عادل دست به کار تازه ای برای این شبکه زد و تعداد مخاطبان این شبکه را حداقل در برخی موارد بالا برد؛ او برنامه فوتبال ۱۲۰ را ساخته که در میان برنامه های شبکه ورزش از مجبوبیت فوق العاده ای برخوردار است و هر روز هم به تعداد مخاطبانش اضافه می شود؛ برنامه ای که روایتی متفاوت از فوتبال دارد و مغر متفکر آن هم عادل و دوستان جوانش هستند که این روزها عیاق تر از گذشته هم شده اند.

حالا عادل قصد دارد برای جام جهانی برنامه ای ویژه برای شبکه سوم سیما بسازد؛ برنامه ای که قرار است به این جام نگاهی متفاوت و خلاقانه داشته باشد تا مخاطب را راضی تر از هر زمان دیگری نگه دارد.

خبرهای رسیده حاکی از این است که فردوسی پور کار ساخت این برنامه را با همان بچه های فوتبال ۱۲۰ استارت می زند و حتی جلسه اولیه ای هم با آنها برگزار کرده است.

مواردی که تا به حال قطعی شده این است که این برنامه قرار است هر روز از شبکه سوم سیما پخش شود ولی هنوز اسمی برای آن انتخاب نشده است. این در شرایطی است که در زمان پخش این برنامه، برنامه فوتبال ۱۲۰ به حالت تعلیق در می آید تا عادل و دوستانش با فراغ بال تمام هم و غم خود را متوجه این برنامه کنند.

به گزارش فرارو فردوسی پور برای این برنامه مشاوره با دوستان قدیمی اش را از دست نداده و از طرفی کار با دوستان جدید خود را هم در اولویت قرار داده است. هدف هم برای او و اکیپ جدیدش مشخص است؛ اینکه متفاوت ترین برنامه صدا و سیما در طول برگزاری جام جهانی را بسازند. اینکه عادل موفق می شود یا نه، اگرچه پاسخش از همین حالا مشخص است، را باید به دست زمان سپرد و بعد از جام جهانی درباره آن قضاوت کرد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو