کد خبر: 2068

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۵

اعزام کاروان بسیجیان ورزشکار گلوگاه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

  به گزارش شرق پرس، دارابی در گفتگو با ایرنا افزود : این کاروان که شامگاه جمعه اعزام شد ، در مدت حضور ...

 

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه گفت : کاروان بسیجیان ورزشکار گلوگاهی برای آشنایی بیشتر با فرهنگ دفاع مقدس و دلاوری های رزمندگان ایران در نبرد هشت ساله ، راهی مناطق عملیات جنوب و غرب کشور شد.

 

به گزارش شرق پرس، دارابی در گفتگو با ایرنا افزود : این کاروان که شامگاه جمعه اعزام شد ، در مدت حضور در این اردو از اهواز ، طلائیه ، دهلاویه ، هویزه ، اروند کنار ، خرمشهر ، شلمچه ، چزابه ، بستان، فکه، فتح المبین و شوش که از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بود ، بازدید خواهند کرد.

وی ادامه داد : حضور زائران کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس توفیق الهی برای بازدید کنندگان این مناطق است و بیقین رمز ماندگاری و صلابت ملت ایران تمسک به سیره شهدا است.

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه گفت : همه ساله با بازگشت کاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس، فضای گلوگاه معطر به بوی کربلا می شود و این آغاز نیک و خوشایندی برای ملت مسلمان و مومن این شهرستان است.

وی افزود : باید یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را زنده نگه داریم و پیام آنان را برای تقویت فرهنگ شهادت و ایثارگری به نسل جوان منتقل کنیم.

او ادامه داد : در راستای فعالیت های فرهنگی و اعزام ورزشکاران علاقه مند به آشنایی با وضعیت مردم و کشور در دوران دفاع مقدس ، باید از کاربردی ترین روش های اشاعه فرهنگ دینی که اعزام کاروان راهیان نور از مهم ترین آنهاست ،بهره بگیریم.

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو