کد خبر: 73225

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۲

اعترافات عجیب قاتل ملیکای ٨ ساله/ تاثیر پذیری از فضای مجازی انگیزه ام بود

فرماندار هفتکل گفت: قاتل ۱۴ ساله‌ای که چند روز قبل جان ملیکای هشت ساله را گرفت، تأثیرپذیری از فضای مجازی را به عنوان انگیزه خود اعلام کرد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عباس زاده، فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی قاتل دختر بچه هفتگلی طی ۷۲ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

 

وی بیان داشت: قاتل که نوجوانی ۱۴ ساله است با انگیز سرقت طلاجات دختر بچه، او را به ساختمان نیمه کاره ای برده و پس از سرقت گوشواره ها وی را خفه می کند.

 

سردار عباس زاده با اشاره به اینکه قاتل برای از بین بردن رد جرمش جسد دختر بچه را دفن می کند، اظهار کرد: گوشواره دختر بچه نزدرمتهم کشف گردید.

 

فرمانده انتظامی استان خوزستان اذعان داشت: متهم در تحقیقات پلیس انگیزه خود را سرقت گوشواره عنوان کرد.

 

اسحاق مرادی فرماندار هفتکل تصریح کرد: قاتل ملیکای هشت ساله یک پسر نوجوان ۱۴ ساله است که به قتل اعتراف و انگیزه خود را تأثیرپذیری از فضای مجازی عنوان کرده است.

 

مرادی در ارتباط با تجمع شب گذشته مردم بیان کرد: تجمع شب گذشته مردم بر خلاف شایعات فضای مجازی مقابل فرمانداری نبوده و جلوی فرماندهی انتظامی صورت گرفته است.

 

وی در ارتباط با خواسته مردم در این تجمع گفت: مردم در این تجمع از تلاش‌های نیروی انتظامی و دستگیری قاتل در کمترین زمان ممکن تقدیر و تشکر می‌کردند.

 

فرماندار هفتکل گفت: پرونده تحت بررسی‌های بیشتر قرار دارد، ولی از تمامی خانواده‌ها تقاضا داریم تا نسبت به مدیریت استفاده فرزندان کم سن و سال خود از فضای مجازی دقت بیشتری داشته باشند که با چنین وقایع هولناکی روبرو نباشیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو