کد خبر: 2420

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۶

اطلاعیه توانیر خطاب به کسانی که قبض های نجومی دریافت کردند

  شرق پرس: شرکت توانیر با صدور اطلاعیه ای خطاب به مشترکانی که قبوض نجومی دریافت کرده و یا با ابهام و پرسش ...

 

با توجه به پرسش‌ها و ابهام برخی مشترکان برق مصرفی خانگی، مبنی بر وجود اشتباه در معدودی از قبوض صادره اخیر، به آگاهی مشترکین می رساند، این گونه موارد به دقت مورد رسیدگی قرار می گیرد و موارد اشتباه احتمالی اصلاح و مابه التفاوت در قبوض بعدی اعمال خواهد شد.

 

شرق پرس: شرکت توانیر با صدور اطلاعیه ای خطاب به مشترکانی که قبوض نجومی دریافت کرده و یا با ابهام و پرسش درباره قیمت گذاری با تعرفه های جدید روبرو بوده، درخواست کرد: مشترکان به ادارات توزیع برق مناطق مراجعه کنند.

با صدور اولین قبوض برق پس از اجرای فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها، شرکت توانیر خطاب به برخی از مشترکان که قبوض نجومی دریافت کرده اند، توصیه‌هایی را به مطرح کرد.

بر اساس این اطلاعیه که توسط توانیر منتشر شده، از مشترکان برق خانگی درخواست شده است که در صورت پرسش و یا ابهام در نحوه قیمت گذاری فروش برق به امور مشترکان ادارات توزیع برق که شماره تماس و نشانی آنها در پشت قبوض درج شده، مراجعه کنند.

توانیر تاکید کرده است: با توجه به پرسش‌ها و ابهام برخی مشترکان برق مصرفی خانگی، مبنی بر وجود اشتباه در معدودی از قبوض صادره اخیر، به آگاهی مشترکین می رساند، این گونه موارد به دقت مورد رسیدگی قرار می گیرد و موارد اشتباه احتمالی اصلاح و مابه التفاوت در قبوض بعدی اعمال خواهد شد.

بدیهی است سرمایه اصلی صنعت برق کشور، اعتماد مشترکان بوده و توانیر با دقت و حساسیت بیشتری صدور قبوض آتی را پایش و کنترل خواهد کرد.

در همین حال حمید چیت چیان وزیر نیرو اخیرا با اشاره به افزایش ۲۴ درصدی تعرفه برق مشترکان خانگی از اسفند ماه سال گذشته تاکید کرده است: بهای آب و برق مشترکان خانگی تا پایان سال ۹۳ گران نخواهد شد./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو