کد خبر: 7535

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۷:۵۰

مالک باشگاه خونه به خونه :

اصفهانیان بگوید چه مشکلی با خونه به خونه بابل و مردم مازندران دارد؟

مالک باشگاه خونه به خونه بابل گفت: فریدون اصفهانیان از لیگ 2 تا امروز با باشگاه خونه به خونه مشکل دارد و بهتر است خودش در این مورد به مردم توضیح بدهد

خونه به خونه

تیتر ۳ : قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل در خصوص شکست تیمش مقابل سپید رود رشت به فارس گفت: در ابتدا باید بگویم ما به قاعده فوتبال احترام می گذاریم و به تیم حریف نیز تبریک می‌گوییم که زحمت خود را کشید و برنده بازی شد. اما امیدوار بودیم با آمدن آقای تاج شرایط تغییر و بخصوص وضعیت داوری بهبود پیدا کند.

وی افزود: همین حالا هم امیدوار هستیم که مهدی تاج به عنوان شخص اول فدراسیون فوتبال به این قضیه ورود کند و مردم دوست دارند بدانند اصفهانیان مشکلش با خونه به خونه بابل و مردم مازندران چیست؟ چرا اشتباهات داوری مدام باید علیه خونه به خونه بابل باشد و شرایط به گونه‌ای پیش رفته که از لیگ دو تا امروز که پله پله بالا آمدیم فریدون اصفهانیان با این باشگاه مردمی و محبوب شهر بابل دچار مشکل است.

حسن‌زاده تاکید کرد: البته ما به عنوان مسئول می‌دانیم که اصفهانیان چه مشکلی با خونه به خونه بابل دارد ولی بهتر است او به مردم بگوید تا آنها هم مطلع شوند. بدون هیچ گونه موضعی از طریق رسانه شما اعلام می‌کنم اگر وضعیت داوری‌ها به همین منوال پیش برود ما صد در صد از ادامه رقابت‌ها کنار می‌کشیم تا دیگر شاهد ضایع شدن حق باشگاه و مردم مازندران نباشیم.

وی در ادامه گفت‌وگو با فارس با گلایه از هیات فوتبال استان مازندران گفت: واقعا تیم ما تنها است و هیات فوتبال هم هیچ حمایتی از ما نمی‌کند و در واقع نمی‌تواند حق تیم‌های مازندرانی را بگیرد. باشگاه خونه به خونه یک باشگاه کاملا خصوصی است که با هزینه شخصی اداره می‌شود و خوشبختانه تا امروز هیچ بدهی به بازیکنان و کادر فنی نداشته است. اگر این تیم فعالیتش این گونه ادامه پیدا کرده فقط به خاطر شاد کردن دل مردم مازندران است وگرنه همه می‌دانند که تیم داری در بخش اقتصادی اصلا سودده نیست و حالا شما تصور کنید داوری‌ها و وضعیت مسابقات هم به گونه‌ای باشد که ما بخواهیم همین گونه ضربه بخوریم و صدایمان در نیاید. ما فقط خواستار این هستیم اصفهانیان شفاف مشکلش را با باشگاه خونه به خونه و هواداران مازندرانی اعلام کند.

مالک باشگاه خونه به خونه بابل در ادامه ضمن ابراز تاسف از اتفاقات رخ داده در مسابقه روز گذشته گفت: واقعا متاسف هستم وقتی که می‌بینم مدام حرف از اخلاق مداری زده می‌شود ولی یک داور فکر می‌کند همه کاره میدان است و اجازه هر جسارتی را به خود می‌دهد. من از رئیس فدراسیون فوتبال می‌خواهم به این مسئله ورود کند و مطمئن هستم تاج با رسیدگی به اتفاقات بازی دیروز توصیه های لازم را می‌کند تا دیگر شاهد توهین داوران به سرمربیان تیم‌ها نباشیم. مطمئن هستم اگر رئیس فدراسیون خودش پیگیر موضوع باشد حق هیچ تیمی ضایع نخواهد شد.

وی تاکید کرد: من از شما سوال می‌کنم آیا اگر یک مربی اشتباه کند داور باید از کلمه … استفاده کند؟ همه می دانند مرزبان اهل فحاشی نیست و کار خودش را انجام می‌دهد اما متاسفانه شاهد بودیم داور بازی به جای کنترل مسابقه به سرمربی تیم ما توهین کرد که ما این موضوع را از طریق فدراسیون به صورت کتبی دنبال خواهیم کرد و خواستار احقاق حق باشگاه خونه به خونه هستیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو