کد خبر: 7128

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۸:۳۲

جانشین عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران:

اسلام داعشی سیاه است/درپی بسیج جهانی اسلامی هستیم

جانشین عملیات نیروی زمین سپاه پاسداران،اسلام داعشی را اسلامی سیاه دانست که پتانسیل داخلی و بیداری دنیا را به انحراف کشانده و حاشیه امنی برای اسرائیل ایجاد کرده است.

تیتر۳: سردار مرتضی میریان عصر جمعه در  پنجمین سالگرد شهید کمیل صفری تبار در بیشه سر شهرستان بابل افزود: داعشی ها قران می خوانند اما سر می برند و اسلام بداخلاق و زشت را به دنیا معرفی می کنند، آنان غافل از مکر خداوند هستند.

وی با بیان اینکه ما پرچم سفید و سبز بوده که با پرچم داعش متفاوت است اظهار داشت: پرچم ما پرچم اخلاق و عدالت است که به دنیا معرفی می شود و این اسلام با پرچم سیاه داعش متفاوت است و اسلام واقعی معرفی نمی شود مگر آنکه اسلام سیاه به دنیا نشان داده شود.

سردار میریان افزود: آنها که نفت را ۳۰ دلار می فروشند و در دنیا تفرقه ایجاد می کنند، جز اسلام شجره خبیثه هستند درحالی اسلام شجره طیبه مدافع همه دنیا است و از تمامیت اسلام دفاع می کند و درپی تفرقه نیست.

این مسئول بیان کرد: دشمنی ها باعث می شود که بسیجی در ایران افزایش یابد، حتی برادران کرد که سنی هستند دست به دست ما می دهند تا دشمن را نابود کنند.

وی با بیان اینکه ما یک درصد جمعیت جهان را شامل می شویم اما ۱۰ درصد منابع غنی در کشور ما وجود دارد افزود: باید خود را باور داشته باشیم زیرا جمهوری اسلامی به دنبال دنیا و آخرت آباد برای مردم است و این رستگاری را در پی دارد.

جانشین عملیات نیروی زمین سپاه پاسداران با بیان اینکه هدف تحریم ها این است که رستگاری از ملت ایران گرفته شود افزود: تمامی کشورها برابر حق جمع شده اند ومقابله با ظلم در تمام عالم، استراتژی اصلی است.

میریان، مسئول تمام داعشی ها و اسلام سیاه را آل سعود و دولت عربستان معرفی کرد که این گروه تکفیری را هدایت می کنند درحالی که ما به دنبال بسیج جهانی اسلامی در دنیا هستیم و اکنون بسیج در سوریه و یمن در حال شکل گیری است.

جانشین عملیات نیروی زمین سپاه با اشاره به راه اندازی گروه پژاک سه ماه بعد از حادثه ۱۱ سپتامبر افزود: برای حفظ امنیت کشور گروهی ایجاد شد و بهترین نیروهای این گروه مربوط به استان مازندران بوده است.

وی با اشاره به اینکه لشگر ۲۵ کربلای مازندران معروف و خط شکن است اظهار داشت: ملت ایران از صدر اسلام بالاتر است و تمام استکبار برای ایجاد اختلاف بین آنان جمع شدند اما موفق نشده اند.

سردار میریان عنوان کرد: دشمنان تلاش داشتند تا اختلاف مذهبی در کشور ایجاد کنند و سپس به اختلافات سیاسی دامن زده اند اما فهم و شعور ملت ما توطئه ها را بر هم زده است.

وی با اشاره به اینکه باید مراقب توطئه ها بود افزود: در انتخابات هر گروه به فکر گروه سیاسی خود است اما دشمن به فکر ایجاد اختلاف در کشور است.

سردار میریان یادآور شد:  امت ایران در تاریخ یگانه است و امتی است که بعد از هزار سال میلیونی برابر دشمنان ایستادگی کرده اند و این مردم و بسیجیان اگر درزمان امامان حضور داشتند، دشمنان اسلام نمی توانستند توفیق حاصل کنند.

وی اظهار داشت: ملت ایران پشتیبان ولایت هستند و همه اقوام پیرو یک ولایت هستند و آن چه که سبب شده تا ملت به اوج افتخار برسد این است که ولی فقیه ای چون فرزند زهرا داریم و این مایه افتخار است.

سردار میریان ادامه داد: ملت ایران توانسته است در تمام عرصه ها افتخار آفرینی کسب کردند و ما در اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و عرصه سیاسی به راهبردهای ولی فقیه باید توجه کنیم تا موفق شویم.

جانشین عملیات سپاه پاسداران تصریح کرد:مردم ما در لباسی که باشند فدایی امام و اسلام هستند و بسیجی فقط به کار و لباس نیست بلکه قلب آن برای اسلام باید بتپد./مهر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو