کد خبر: 2073

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۶ - ۱۸:۳۴

استیلی به خبر دستگیری اش واکنش نشان داد

  شرق پرس: حمید استیلی در گفت‌وگو با تسنیم، با رد شایعه دستگیری‌اش به دلیل اتفاقات رخ داده در زمان حضورش در باشگاه ...

 

سرمربی پیش پرسپولیس با رد شایعه دستگیری‌اش گفت: اکنون در دبی هستم و به محض بازگشت به تهران از شایعه سازان شکایت خواهم کرد.
 
 
شرق پرس: حمید استیلی در گفت‌وگو با تسنیم، با رد شایعه دستگیری‌اش به دلیل اتفاقات رخ داده در زمان حضورش در باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: این شایعه را به شدت تکذ یب می‌کنم. من هم اکنون دبی هستم و ساعت ۱۴ فردا با پرواز ماهان به تهران بازخواهم گشت. آنهایی که شایعه دستگیری مرا مطرح کردند می‌توانند فردا به فرودگاه بیایند و مرا آنجا ببینند. 
 
سرمربی پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: تا ۹ فروردین که سالگرد درگذشت برادرم بود در تهران بودم و پس از آن به دبی آمدم. بیش از ۲ سال خدمت صادقانه و بدون منت در باشگاه پرسپولیس انجام دادم و به صورت رایگان برای این تیم به عنوان رئیس آکادمی و شرکت پیشکسوتان فعالیت کردم.
 
استیلی اظهار داشت: تمام مدارک و اسناد موجود است و نشان می‌دهد که حتی من یک ریال هم نگرفته‌ام. خودم را مدیون پرسپولیس می‌دانم و با وجود پیشنهادهایی که از تیم‌های لیگ برتری داشتم در پرسپولیس ماندم و بدون دریافتی فعالیتم را در آکادمی این باشگاه انجام دادم. 
وی گفت: کمک به پرسپولیس فقط بازی کردن و سرمربیگری نیست و در سایر بخش‌ها هم می‌توان اقدامات مهم و خوبی انجام داد. متاسفم برای افرادی که همه چیز را نادیده می‌گیرند و به راحتی با آبروی افراد بازی می‌کنند. 
 
استیلی اضافه کرد: به محض بازگشت به تهران از تمام رسانه‌هایی که خبر دستگیری مرا منتظر کرده‌اند شکایت خواهم کرد و تا آخر پیگیر ماجرا خواهم بود. مطمئن باشید این موضوع  با معذرت‌خواهی خاتمه پیدا نمی‌کند و من تا آخر ماجرا را پیگیری می‌کنم. آنها با آبروی من بازی کرده‌اند و باید ثابت کنند آنچه را که به صورت کذب منتشر کرده‌اند. 
 
سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: من نه به کسی آزار رسانده‌ام و نه زور گفته‌ام و مشخص نیست برخی افراد چرا و با چه انگیزه و هدفی به خودشان اجازه می‌دهند این‌گونه با آبروی افراد بازی کنند. من از آنها نمی‌گذرم و ماجرا را تا آخر پیگیری می‌کنم.
 
 
/انتهای خبر
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو