کد خبر: 10627

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۲

آیت‌الله نورالله طبرسی

استکبار یار و یاور داعش است

تیتر 3 » امام‌جمعه ساری، استکبار را یار و یاور داعش دانست و گفت: هدف استکبار از این حمایت ترویج اسلام گریزی است.

آیت الله طبرسی

به گزارش تیتر ۳، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان بابیان اینکه استکبار از نفوذ اسلام در کشورهای اروپایی هراس دارد اظهار داشت: استکبار با حمایت از داعش قصد مبارزه با اسلام و ترویج اسلام گریزی دارد.

وی بابیان اینکه اسلام مدنظر داعش اسلام آمریکایی است بر لزوم ترویج و تبیین درست معارف اسلامی در جامعه تأکید کرد و گفت: استکبار و داعش در پی ایجاد تنش در کشورهای منطقه هستند.

وی با گرامیداشت شهادت سید و سالار شهیدان، بهره‌گیری از منش و سیره ائمه معصومین و حضرت سیدالشهدا (ع) را سبب تقویت روحیه معنویت و تثبیت نظام اسلامی دانست و گفت: امام حسین (ع) برای ترویج دین اسلامی تلاش کرده‌اند و نباید عده‌ای با برپایی فعالیت‌های سیاسی و حزبی، اسلام حسینی را خدشه‌دار کنند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در بخشی از سخنانش با تأکید بر شرکت و ثبت‌نام در سرشماری نفوس و مسکن اظهار داشت: آمار در برنامه‌ریزی کشور نقش اساسی دارد و لازم است تا مردم در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت‌نام اقدام داشته باشند.

امام‌جمعه ساری، همچنین به تلاش کشورهای اسلامی و آسیایی برای اتمام جنگ در سوریه اشاره و اضافه کرد: کشور سوریه به‌زودی با کمک کشورهای اسلامی و ایران پیروز میدان خواهد شد و داعش را از منطقه خاورمیانه بیرون خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو