کد خبر: 11916

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ - ۹:۴۹

استقبال مدیرکل از مربی و بازیکن تیم ملی مازندرانی کبدی

تیتر 3 » مدیرکل به استقبال از مربی و بازیکن تیم ملی مازندرانی کبدی رفت . مدیر کل ورزش و جوانان مازندران به منظور ارج نهادن به تلاش مربی و بازیکن کبدی مازندرانی حاضر در تیم ملی به استقبال آنها رفت.

کبدی

به گزارش تیتر ۳، با حضور حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسؤولان شهرستانی، خانواده‌ها و علاقه‌مندان به ورزش، از مربی و ورزشکار کبدی‌کار مازندرانی (نایب قهرمان جهان) عباد دلیری و محمداسماعیل نبی‌بخش در میدان امام ساری با اهدای شاخه گل استقبال شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تبریک عنوان نایب قهرمانی کشورمان در رقابت‌های جهانی هندوستان، گفت: مازندران قطب و سرآمد ورزش کشور بوده که شاهد افتخارآفرینی و درخشش ورزشکاران این خطه در ترکیب تیم‌های ملی هستیم.

مدیرکل به استقبال از مربی و بازیکن مازندرانی تیم ملی کبدی رفت

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه ورزشکاران مازندرانی سبب مباهات و افتخار جامعه ورزش کشور هستند، افزود: در حال حاضر هر روز شاهد کسب مدال ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف برون‌مرزی هستیم که با افتخار پرچم کشورمان را به اهتزاز در می‌آورند.

در ادامه این مراسم که در فرمانداری ساری با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان ساری و خانواده‌های ورزشکار برگزار شد، فرماندار ساری از این دو قهرمان تجلیل شد.

فرماندار ساری با تبریک این عنوان برای این دو قهرمان برای سایر ورزشکاران ساروی در مسابقات مختلف برون‌مرزی و کشوری، گفت: ساری به عنوان مرکز مازندران پیشانی ورزش استان است که در چند سال اخیر توسعه و پیشرفت خوبی در زمینه ورزش داشته است.

گفتنی است تیم ایران که با شکست کره جنوبی به فینال رسیده بود، در دیدار نهایی با قبول شکست مقابل قهرمان جهان و میزبان بازی‌ها، به عنوان نایب قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کبدی، مرحله نیمه ‌نهایی مسابقات جهانی کبدی در احمدآباد هندوستان برگزار شد و تیم ملی کبدی ایران در مصاف با کره جنوبی توانست با نتیجه ۲۸ بر ۲۲ حریف خود را مغلوب کرده و به فینال مسابقات راه یابد.

تیم ایران در این دیدار با ترکیب فرهاد رحیمی، ابوالفضل مقصودلو، سلیمان پهلوان، محسن مقصودلو، معراج شیخ، ابوذر مهاجر و فاضل اتراچالی وارد میدان شد و در ادامه بازی غلامعباس کروکی و اسماعیل مقصودلو هم با صلاحدید کادر فنی مقابل کره جنوبی در نیمه دوم بازی کردند.

تیم کبدی ایران که در مرحله گروهی برابر آمریکا، تایلند، کنیا و ژاپن به برتری رسیده بود، به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله نیمه نهایی شد.

دومین دیدار مرحله نیمه نهایی را تیم‌های هندوستان و تایلند برگزار کردند که میزبان مسابقات موفق شد در یک بازی برتر با نتیجه ۷۳ بر ۲۰ تیم تایلند را شکست داده و حریف ایران در دیدار نهایی شود.

تیم ایران در دیدار فینال با ترکیب فاضل اتراچالی، محمداسماعیل مقصودلو، ابوذر مهاجر، معراج شیخ، ابوالفضل مقصودلو، فرهاد رحیمی و سلیمان پهلوان مقابل هند صف‌آرایی کرد و در ادامه عباس کروکی، محسن مقصودلو و محمدتقی پائین‌محلی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدند.

ملی‌پوشان کشورمان با ارائه یک بازی تماشاگرپسند در نیمه اول موفق شدند ۱۸ بر ۱۳ حریف قدرتمند خود را شکست دهند.

برتری تیم ایران تا اوایل نیمه دوم هم ادامه داشت، اما در نهایت تیم هندوستان با استفاده از موقعیت میزبانی و بازیکنان با تجربه توانست ضمن جبران اختلاف ایجاد شده، با نتیجه ۳۸ بر۲۹ تیم شایسته ایران را شکست دهد تا هندی‌ها همچنان جام قهرمانی را در کشور خود حفظ کنند.

پس از هندوستان و ایران به عنوان قهرمان و نایب قهرمان جهان، تیم‌های کره جنوبی و تایلند به طور مشترک برسکوی سوم ایستادند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو