کد خبر: 51638

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۳

استقبال ایرانی‌ها از خودروهای خارجی+ جدول قیمت‌ها

به گزارش تیتر 3 » به گفته فعالان بازار خودرو، این روزها کره، فرانسه و چین بازار خودروی ایران را در دست گرفته‌اند و ایرانی‌ها ...

به گزارش تیتر ۳ » به گفته فعالان بازار خودرو، این روزها کره، فرانسه و چین بازار خودروی ایران را در دست گرفته‌اند و ایرانی‌ها بیش از گذشته از خرید خودروهای خارجی استقبال می‌کنند.

به گفته فعالان بازار خودرو، این روزها کره، فرانسه و چین بازار خودروی ایران را در دست گرفته‌اند و ایرانی‌ها بیش از گذشته از خرید خودروهای خارجی استقبال می‌کنند.  

در حالی شرکت‌های خودروساز داخلی هنوز نتوانسته اند سطح کیفی محصولات خود را بالا ببرند که اکنون دیگر جای برای رقابت خودروسازان داخلی و خارجی باقی نمانده است به طوریکه حالا دیگر مردم ترجیح می‌دهند مشتری خودروهای خارجی باشند تا داخلی.

چندی پیش رییس خانه صنعت معدن وتجارت جوانان گفت: ضروری است تا خودروسازان با تغییر پلتفرم‌های قدیمی،مشتری داخلی را به سمت خود جذب کنیم چراکه در صورت ادامه روند کنونی  نه تنها بازارهای صادراتی را از دست می‌دهیم بلکه شاهد از دست رفتن بازار داخلی خواهیم بود.  

کارشناسان معتقدند که اگر تعرفه‌های ورودی از خودروهای وارداتی  برداشته شود، خواهیم دید که بسیاری از مصرف‌کننده‌های ایرانی به سمت خرید این خودروها به‌جای خودروی ملی می‌روند.

در ادامه جدول قیمت خودروهای داخلی و خارجی را مشاهده می‌کنید؛ هم اکنون قیمت پراید ۱۱۱ در کارخانه ۲۲ میلیون تومان ، پژو پارس ۳۷ میلیون تومان و سمند LX ۳۳ میلیون تومان رسیده است. هایما ۸۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان  و تندر ۹۰ نیز ۴۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

از میان خودروهای وارداتی نیز قیمت اسپورتج ۱۷۵ میلیون تومان،  کیا اپتیما ۱۸۰ میلیون تومان، توسان ۱۳۵ میلیون تومان و بی ام دبلیو ۵۲۸(فول) بی ام دبلیو نیز  ۴۶۵ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

استقبال ایرانی‌ها از خودروهای خارجی+ جدول قیمت‌ها
استقبال ایرانی‌ها از خودروهای خارجی+ جدول قیمت‌ها
استقبال ایرانی‌ها از خودروهای خارجی+ جدول قیمت‌هااستقبال ایرانی‌ها از خودروهای خارجی+ جدول قیمت‌ها
 
 

منبع

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو