کد خبر: 73353

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۳

مدیر کل ثبت اسناد و املاک:

استان مازندران پس از استان تهران در وصول مطالبات رتبه دوم کشور است

در 6 ماهه نخست امسال بیش از 232 میلیارد تومان از مطالبات بانکهای دولتی و خصوصی استان و با رشد 97 درصدی توسط اداره اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی استان وصول گردید.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از  روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک مازندران در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۲۳۲ میلیارد تومان از مطالبات بانکهای دولتی و خصوصی استان و با رشد ۹۷ درصدی توسط اداره اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی استان وصول گردید.

 

در این خصوص محمد حسن بهادر اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست امسال۲۳۲ میلیارد و ۵۱۲ میلیون و ۴۷۳ هزار تومان از مطالبات بانکها و مؤسسات اعتباری استان وصول شد که از این میزان بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان آن مربوط به بانکها و مؤسسات دولتی و ۱۲۱ میلیارد و ۶۴۶ میلیون تومان ان مربوط به بانکها و مؤسسات اعتباری خصوصی بوده است.

 

بهادر ادامه داد: در این مدت یک هزار و ۲۲۰ پرونده اجرایی مختومه و ۳ هزار و ۴۱۶ پرونده اجرایی شامل ۶۴۶ مورد چکهای بلا محل ، ۱۵۲ پرونده مهریه و اسناد تعهدی ، ۶۷۰ مورد اسناد رهنی و شرطی بانکها،یک هزار و ۶۸۳ قرارداد داخلی بانکها و۲۶۵ مورد سایر پرونده ها ی لازم الاجرا تشکیل شده است  که تمامی آنها به صورت مکانیزه و الکترونیکی  انجام شده است.

 

مدیر کل ثبت اسناد و املاک با اشاره به این موضوع که استان مازندران پس از استان تهران در وصول مطالبات رتبه دوم کشور را داراست، خاطرنشان کرد : اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، نقش بسزایی در وصول مطالبات معوق بانک ها داشته و تاکنون علیرغم تمامی کمبودها توانسته عملکرد خوبی در این زمینه ارائه کند  و مستقل شدن ادارات اجرای اسناد رسمی نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته است.

 

بهادر در پایان گفت: اداره ثبت اسناد و املاک بابل با وصول بیش از ۶۶  میلیارد تومان ارز مطالبات بانکها در حوزه بهترین عملکرد را داشته است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو