کد خبر: 10115

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۸:۲۴

عادل عالیشان :

استان مازندران، رتبه اول ورزش های همگانی کشور

تیتر 3 » عادل عالشیان گفت : سه پروژه عمرانی ورزشی در هفته گرامیداشت تربیت بدنی در مازندران مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

عادل عالیشان

به گزارش تیتر ۳ » معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران : عده ای سعی دارند موفقیت های این دستگاه را کمرنگ جلوه دهند.

 “عادل عالیشان” ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم ، به تاریخ هفته گرامیداشت تربیت بدنی از ۲۶ مهر تا ۲ آبان اشاره کردو افزود : این هفته فرصتی است تا مردم را با فواید ورزش آشنا و ورزش را در سبد روزانه ی خانواده ها قرار دهیم.

وی در مورد برنامه های هفته گرامیداشت تربیت بدنی در مازندران نیز  گفت : افتتاح سه پروژه عمرانی در شهرستان های تنکابن ، سوادکوه و بابل ، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، تجدید میثاق با آرمان های شهدا ، دیدار با نماینده ولی فقیه ، سخنرانی مدیرکل ورزش در نماز جمعه مرکز استان ، برگزاری مسابقات فوتسال آقایان و والیبال بانوان کارکنان دولت در مازندران و … از جمله برنامه هایی است که به مناسبت این هفته در مازندران برگزار خواهد شد.

معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در مورد وظایف این معاونت نیز اظهار داشت : دعوت مردم جهت ورزش کردن و افزایش آگاهی خانواده ها از فواید ورزش از وظایف اصلی معاونت توسعه ورزش همگانی است که در دولت تدبیر و امید و با درایت وزیر ورزش به صورت رسمی شروع به کار کرده است.

وی ادامه داد : ۱۲ فدراسیون ورزشی و ۳ فدراسیون کارگری ، دانش آموزی و دانشگاهی زیر مجموعه معاونت توسعه ورزش همگانی در وزارتخانه هستند.

عالیشان با بیان اینکه شورای توسعه ورزش همگانی استان به ریاست استاندار مازندران و در شهرستان ها نیز به ریاست فرمانداران فعال شد ، افزود : در پایان سال ۹۲  تنها ده درصد مردم کشور به ورزش می پرداختند که این آمار با درایت و تلاش دولت تدبیر و امید در پایان سال ۹۴  به ۲۱درصد رسید ولی در مازندران این آمار به ۲۴.۵ درصد رسیده است .

وی ادامه داد : در پایان سال ۹۳ حوزه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران در بین استان های تیپ یک در رتبه سوم و در سال ۹۴ بر اساس گزارش عملکرد وزارتخانه در بسیای از شاخص ها رتبه برتر را کسب نمود.

معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در مورد انتخابات هیات ورزش روستائی مازندران نیز گفت : اساسنامه و قانون ، وظایف هر مسئولی را در برگزاری انتخابات هیات ها مشخص کرده است لذا از آنجائی که در تاریخ ۱۹ شهریور ، ۴ سال فعالیت رئیس سابق هیات به پایان رسیده است ، اداره کل ورزش و جوانان فرد دیگری را برای سرپرستی به فدراسیون معرفی کرده است .

وی با تاکید بر اینکه روسای هیات های ورزشی باید برنامه محور باشند ، اظهار داشت : فدراسیون ورزش روستائی در شهریور ماه ، زمانی را برای برگزاری مجمع انتخاب کرده بود که به دلیل حضور وزیر ورزش جهت کلنگ زنی سالن ۵ هزار نفره جویبار برگزاری مجمع امکان پذیر نبود لذا بعد از آن نیز رئیس فدراسیون به سفر رفته و ما نیز طبق قانون و با توجه به اتمام مسئولیت رئیس سابق ، شخصی را به عنوان سرپرست هیات ورزش روستائی استان معرفی کردیم.

به گزارش تیتر ۳ : عالیشان با گلایه از رئیس فدراسیون ورزش روستائی که در جهت پیشبرد کارهای هیات ورزش روستائی مازندران همکاری های لازم را انجام نمی دهد ، تصریح کرد : مقدمات لازم جهت برگزاری انتخابات رئیس هیات ورزش روستائی مازندران در حال انجام شدن است و بعد از اعلام تائید صلاحیت های کاندیداها از سوی مراجع ذیصلاح ، این انتخابات برگزار خواهد شد.

معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با تاکید بر اینکه عده ای سعی دارند موفقیت های این دستگاه را کمرنگ جلوه دهند تا به خواسته های خود برسند ، تصریح کرد : در صورتیکه این عده دست از اقدامات تخریبی خود علیه ورزش مازندران برندارند ، بعد از ماه محرم چهره واقعی آنها را برای مردم و ورزش دوستان نمایان خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو