کد خبر: 20806

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۹

صله رحم متمرکز و چهار روزه رسانه ها و مسئولین

و استاندر نیامده، رفت/ هت تریک بازدیدی برخی مسئولین در نمایشگاه

و بالاخره پس از دو سال و نیم وقفه درهای سالن سلمان هراتی فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری به روی رسانه ها باز شد.

اختصاصی تیتر ۳/ یادداشت سردبیر: و بالاخره پس از دو سال و نیم وقفه درهای سالن سلمان هراتی فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری به روی رسانه ها باز شد و روزهای پرشور و هیجان و پرجنب و جوش رسانه های گروهی مازندران با قیچی کردن روبان توسط معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران و مسئولین استانی و شهری در سرمای ۲۶ بهمن ۹۵ و با گرمای شوق و اشتیاق رسانه های استانی آغاز به کار کرد.

 

صله رحمی متمرکز و چهار روزه و خوش و بش رسانه ها باهم و با مسئولین.

 

فرصت مناسبی برای نفس کشیدن رسانه ها در جَوی فوق رسانه ای و تریبون هایی که قرار است از دغدغه ها، مشکلات، انتظارات و خواسته های رسانه ها، با مسئولین سخن بگویند.

 

نمایشگاهی سراسر عکس و مقاله و مصاحبه و یادداشت با اندکی کری خوانی های رسانه ای در قد قواره ، کم و کیفِ متن و محتوا و شکل و ظاهر و صورت.

 

گویا قاعده بازی های حساس ورزشی و یا تبلیغات انتخاباتی کمی تا نسبتی ابری در آسمان نمایشگاه رسانه های گروهی مازندران پدیدار است البته با یک فرق مشهود و آن هم پایبندی به احترام متقابل نسبت به هم صنفی های مظلوم و مطالبه گر حقوق مردمی .

 

آن چه در این نمایشگاه سراسر بازدیدِ مسئولین خود را نمایان ساخت هت تریک بازدیدی برخی چهره های سیاسی و کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهرها ست که حضور هر روزه برخی از آنان نشان از اهمیت آنان به رسانه ها و نقش رسانه ها در شناساندن این چهره ها به مردم دارد.

 

البته در این بین بودن مسئولینی که یا اصلا نیامدند و یا نیامده رفتند و به یک بازدید سطحی و نمادین رضایت دادند! از استانداری که نیامده رفت و مدیرانی که به سرکشی مدیران روابط عمومی خود از این نمایشگاه بسنده کردند.

 

و رسانه ها باز هم بی درنگ نوشتند ، عکس گرفتند و انتشار دادند آنچه را که از مسئولین شنیدند و دیدند..

 

حضور پرنشاط رسانه ها در این نمایشگاه نشان از آن دارد که رسانه ها این فرصت را مغتنم شمرده و اطلاع رسانی را علاوه بر وظیفه ذاتی خود به عنوان یک نشاط اجتماعی می پندارند که لازم است هر چند وقت یک بار خود بشوند سوزه این اطلاع رسانی و این نشاط و هیجان اجتماعی.

 

گرچه تبلیغات محیطی و میدانی کم این نمایشگاه باعث شد حضور مدیران و مسئولین بر حضور مردم بچربد و بخشی از خواست و انتظار رسانه ها در معرفی خود به مردم ابتر بماند اما همین حضور حداکثری مسئولین نشان داد رسانه ها نقش بسزایی در بهبود روند اجرایی و نمایش عملکرد دستگاههای اجرایی به مردم دارند و مسئولین به این تاثیر و نفوذ رسانه ها بر مردم آگاهند.

 

تدابیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در برپایی این نمایشگاه قابل تقدیر است گرچه انتظار رسانه ها این است که در نمایشگاه های بعدی فضایی مناسبت تر و در مکانی وسیعتر مجال نمایش خود را بیابند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو