کد خبر: 73977

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۸

استاندار مازندران در آستانه یک سالگی به افریقا کوچ کرد

اختصاصی تیتر 3/غزانی:  استانداری مازندران همیشه پر رفت و آمد بوده است ... آنقدر پررفت و آمد که دیگر تزلزل کرسی های مدیریتی این ساختمان ...

اختصاصی تیتر ۳/غزانی:  استانداری مازندران همیشه پر رفت و آمد بوده است … آنقدر پررفت و آمد که دیگر تزلزل کرسی های مدیریتی این ساختمان سفید ما را بر آن وا می دارد  اندک شباهتی میان آن و کاخ سفید قائل شویم!!

 

اینک، سکان دار ساختمان سفید استانداری مازندران در آستانه یک سالگی خود، به ساختمان شهید دادمان در خیابان افریقا تهران کوچ کرد.

 

اتفاقی که همزمان با شنیده شدن زمزمه خداحافظی آخوندی از وزارت راه ، حدس و گمان هایی از آن زده شده بود .

 

انتصابی که نمایندگان اصفهانی به جد در جهت رخ دادن آن تلاش کردند، که نفس این موضوع باید درس خوبی برای مجمع نمایندگان مازندران باشد تا در هرشرایطی از نخبگان خود جهت به عهده گرفتن کرسی های مهم مدیریتی کشور ، حمایت نمایند.

 

اما آنچه نگارنده سعی در توجه به آن دار این موضوع نیست. بلکه جو مستولی شده بر مازندران از این انتصاب است.

 

حال که پروازِ اسلامی از خط هوایی وارش به سلامت بر خیابان افریقا نشست ، ذوق زدگی های ناشی از آن، از دو منظر عجیب است.

  • اساسا این همه شوق تبریک مازنی ها برای چیست؟ آیا حقیقتا گمان کرده اند یک مازنی عهده دار وزارت راه شده است؟! و یا راه را برای تصاحب کرسی هدایت استانداری مازندران هموار یافتند؟!
  • از سوی دیگر وقتی هنوز پس از دو سال از روی کار آمدن دولت دوازدهم، مازندران با چالش های عمیقی از لحاظ اقتصادی مواجه است این همه تردد در استانداری مازندران چه منفعتی برای این استاِنِ خسته از بحران خواهد داشت؟!

 

پس از روی کار امدن دولت دوزادهم ،” فلاح” استانداری که تمام قد ارادت خاصه خود را به این دولت نشان داده بود، در اقدامی خوشایند برای مردم و مسئولین از استانداری مازندران رفت و جای خود را به اسلامی داد.

 

یک غیر مازندرانی که در همان بدو اولیه ی نشستن بر صندلی استانداری ، غیر بومی بودنش موجی از خوف و رجا را در میان مسئولین به راه انداخت. اقدامی که ضعف رایزنی های نمایندگان استان با نفر اول اجرایی کشور را نشان می داد و موجبات آزار نخبگان استان را فراهم ساخت.

 

اینک جدای از ضعف و قوت این استاندار غیر مازنی مازندران، تا کی مازندران بایدسکان هدایت خود را اینچنین دست به دست دهد و چالش های مهم این استان بی راه حل بماند.

 

آیا وقت آن نرسیده است که مازندران بر ساحل آرامش نشیند؟! 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو