کد خبر: 73785

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۷

در نشست با اعضاي خانه صنعت و معدن استان؛

استاندار مازندران: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مردم پایه است

اسلامي در اين نشست با اشاره به اين كه از ظرفيت فكري و اجرايي نهادها و تشكل هاي بخش خصوصي در راستاي برون رفت از مشكلات استان مي توان بهترين بهره را برد، عنوان كرد: اقتصاد مقاومتي، اقتصاد مردم پايه است و بر نقش پذيري مردم و بخش خصوصي در توسعه اقتصاد تاكيد دارد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی، استاندار مازندران در نشست با رییس و اعضای خانه صنعت و معدن استان با اشاره به این که از ظرفیت فکری و اجرایی نهادها و تشکل های بخش خصوصی در راستای برون رفت از مشکلات استان می توان بهترین بهره را برد، عنوان کرد: کشور در دوره گذار از اقتصاد دولتی و تصدی گری دولتی به اقتصاد مردم پایه قرار دارد و ضرورت دارد نحوه مشارکت مردم و بخش خصوصی در روند توسعه به شکل عملی تبیین شود.

 

استاندار با اشاره به این که اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مردم پایه است و بر نقش پذیری مردم و بخش خصوصی در توسعه اقتصاد تاکید دارد، خاطر نشان ساخت: باید ارزش های ایجاد شده را به سهام تبدیل کنیم، هزینه های مالی صنعت را پایین بیاوریم و به نقطه ای برسیم که پول و سرمایه با هم رشد کنند.

 

اسلامی گفت: صنعت ما باید با تغییر در ساختار مالی و مدیریتی و تبدیل سهامی خاص به سهامی عام و بهره گیری از ذره ذره سرمایه مردم و کاهش قیمت تمام شده و افزایش قدرت رقابت، توانمند شود.

 

مقام عالی دولت در استان با تاکید بر این که ارزش و قیمت مدیریت را باید بالا برد، افزود: با مدل های صحیح مدیریت، توسعه پایدار ایجاد می شود و با گسترش روابط بین الملل و توسعه بازار، سطح و جایگاه مازندران ارتقا می یابد.

 

استاندار یاد آور شد: توسعه تکنولوژی باید به هنگام انجام و بازار باید به موقع فتح و تثبیت شود.

 

در آغاز این جلسه محمد پور، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت و رضوی، رییس خانه صنعت و معدن استان و اعضای خانه صنعت و معدن و نمایندگان انجمن های این خانه به ارایه نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو