کد خبر: 7257

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۶

ارشا اقدسی در صربستان یک نفر را آتش زد +تصاویر

ارشا اقدسی گفت: صربستانی‌ها برای حضور در جشنواره‌ «شوالیه‌ها» که ۲۱ کشور در آن شرکت دارند از من نیز به عنوان بهترین بدلکار ایرانی برای طراحی یک جنگ دعوت کردند.

تیتر ۳:  ارشا اقدسی در اتباط با علت حضورش در صربستان گفت:برای شرکت در یک جشنواره به اینجا آمده‌ام. پارسال برای اولین بار این فستیوال در صربستان توسط رئیس جمهور این کشور راه اندازی شد. آنها این فستیوال را برای اینکه تاریخ کشورشان را زنده نگه دارند راه اندازی کردند. در اینجا قلعه‌ای وجود دارد که برای برای ۶۰۰ سال گذشته است که در اینجا جنگی بین ارتش صربستان و کزوو به وجود آمد. این جنگ سخت باعث کشته شدن تعداد زیادی از افراد شد. به همین دلیل نام این فستیوال شوالیه‌ گذاشته شده است.

 ارشا اقدسی در صربستان

وی گفت: امسال در مجموع ۲۱ کشور در این جشنواره حضور پیدا کردند یوگوسلاوی، بلژیک و فرانسه برخی از کشورهای حاضر در جشنواره شوالیه‌ها هستند که با تمام قدرت حاضر شده‌اند.

او همچنین گفت: من برای اولین بار به عنوان شوالیه ایرانی به اینجا آمدم که جنگی را با اعضای خود گروه صربستان طراحی کردم که بسیار خوشش‌شان آمد و قرار شد که برای سال آینده همراه با تیم خودم در این جشنواره حضور پیدا کنم. این فستیوال جایزه و رتبه‌بندی خاصی ندارد در واقع جنگی است که همه کشور‌ها دور هم جمع می‌شوند که علاوه بر  نمایش حرکت‌های نمادین جنگ فرهنگ‌های خود را معرفی و دوستی خود را محکم‌تر کنند.

 ارشا اقدسی در صربستان

اقدسی در ادامه در ارتباط با نحوه طراحی جنگ نمادینی که در آنجا به راه انداخت گفت: وقتی جنگ شروع شد زانو زدم و مثل کشتی گیر‌ها خاک را بوسیم که این حرکت من که به نوعی نماد احترامی است که از فرهنگم می‌آید برای‌شان بسیار جذاب و خوشایند بود. قبل از آن هم که وقتی خواستند من را معرفی کنند از عنوان بهترین بدلکار استفاده کردند بر خلاف همه افراد حاضر که مانند المپیک پرچم کشور خود را می‌گرفتند و آرام به زمین می‌آمدند من پرچم کشورم را در دست گرفتم و با عشق دور زمین می‌دویدم این تفاوت و عمق علاقه من به پرچم کشورم برای‌شان دوست‌داشتنی بود.

 ارشا اقدسی در صربستان

او در پایان درباره نحوه حضورش در جشنواره «شوالیه‌ها» گفت: من به دعوت دوست صربستانی خودم به نام اسلاویشا ایوانوویچ به اینجا آمدم او نیز یکی از بهترین بدلکارانی است که می‌شناسم. اوکمک کرد تا بتوانم با کمک دوستانش جنگ جذابی را طراحی کنیم و یک نفر را آتیش زدیم که خودم آن را خاموش کردم.

 ارشا اقدسی در صربستان
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو