کد خبر: 19715

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

ارائه خدمات درمانی به بیمه‎شدگان تأمین اجتماعی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد / اولتیماتیوم به تأمین اجتماعی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از ادامه روند ارائه خدمات درمانی به دارندگان بیمه تأمین اجتماعی در مراکز درمانی دولتی تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: کمیسیون امنیت مازندران تأمین اجتماعی را موظف کرد تا ظرف دو هفته دیگر، 25 درصد از بدهی خود پرداخت کند.

تیتر ۳:  قاسم جان‌بابایی اظهار کرد: پیرو نامه دانشگاه علوم پزشکی به ربیع فلاح استاندار مازندران مبنی بر بدهی ۲۳۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی تأمین اجتماعی به بیمارستان‎ها و مراکز درمانی این دانشگاه که سبب ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای مراکز درمانی تابعه شده است، کمیسیون امنیت استان امروز با حضور رضا عنایتی مدیرکل انتظامی امنیتی مازندران تشکیل جلسه داد.

 

وی افزود: در این نشست، پس از بحث و بررسی و تبادل نظر پیرامون موضوع جلسه، کمیسیون امنیت مازندران بیمه تأمین اجتماعی را موظف کرد تا در دو هفته آینده نسبت به دست‌کم یک‌چهارم بدهی یادشده اقدام و نسبت به پرداخت باقی‌مانده مطالبات نیز تلاش کند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در حال حاضر با توجه به این ابلاغیه، تا اطلاع ثانوی، ارائه خدمات به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی همانند روال گذشته صورت می‌پذیرد و این دانشگاه به تعهدات خود در قبال خدمات بهداشتی درمانی ادامه می‌دهد.

 

دانشگاه علوم پزشکی مازندران در نامه سرگشاده به استاندار این استان که روز گذشته از سوی رسانه‎ها منتشر شده بود و نگرانی‎هایی را برای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در پی داشت؛ تصمیم گرفته بود که به‎دلیل بیمه تأمین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی مازندران، از چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه تمامی دارندگان این بیمه را در بیمارستان‎های دولتی امام رضا(ع)، طالقانی چالوس، رازی قائم‌شهر، امام حسین (ع) نکا، امام خمینی(ره) بهشهر، امام خمینی(ره) و بوعلی سینای ساری به‌صورت آزاد ویزیت کند./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو