کد خبر: 10104

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۱

سرهنگ پاسدار حجت الله حاجی پور

اختلافات شخصی دلیل تیراندازی در هیئت علقمه ساری/ دستگیری یکی از ضاربان

تیتر 3 » سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به شناسایی فرد ضارب در حادثه تیراندازی شب گذشته در بلوار کشاورزی ساری گفت: اختلافات شخصی دلیل تیراندازی شب گذشته در هیئت علقمه ساری بوده است.

تیراندازی

به گزارش تیتر ۳ :سرهنگ پاسدار حجت الله حاجی پور اظهار داشت: عملیات تعقیب و گریز برای دستگیری ضارب حادثه تیراندازی در هیئت علقمه بلوار کشاورز ساری انجام شده است.

وی افزود: در همان ابتدای ورود عملیات پلیسی کارآگاهان، فرد ضارب نخست شناسایی شده و فرد دیگری متواری شده است.

حاجی پور با اشاره به اینکه یکی از افرادی که در جریان تیراندازی شب گذشته نقش داشته ساعتی پیش دستگیر شده است، تصریح کرد: این فرد اکنون در بازداشت بوده و سرنخ‌هایی از دستگیری فرد ضارب اصلی در دست خواهد آمد.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه ضاربان دو نفر بوده و از درون خودروی ۲۰۶ با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی به سمت ایستگاه صلواتی کردند، افزود: در این حادثه دو تن از خادمان حسینی مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

حاجی پور با اشاره به اینکه عملیات جراحی و درمانی روی دو مجروح حادثه دیشب در بیمارستان بوعلی سینای ساری در حال انجام است، گفت: بر اساس تحقیقات اولیه مشخص شده که خصومت شخصی دلیل این حادثه تیراندازی بوده است.

وی بار دیگر با تاکید بر حفظ آرامش مردم مرکز استان و سایر شهرهای مازندران در مراسمات عزاداری سالار شهیدان، افزود: از مردم عزادار و جوانان دوستدار سالار شهیدان می‌خواهیم با آرامش خاص و بدور از مزاحمت برای ساکنان و بیماران، اقدام به عزاداری کنند.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از انجام تدابیر امنیتی مطلوب برای امنیت عزاداران و خادمان حسینی در ایام و شب‌های قبل و حین تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرها و روستاهای استان با کمک نیروهای آگاهی، همیار محرم و مردمی خبر داد.

حاجی پور پیش بینی کرد: فرد ضارب دیگر تا ساعتی دیگر دستگیر و تحویل قانون شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو