کد خبر: 1163

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۶:۱۰

اختلافات خانوادگی منجر به قتل داماد شد

به گزارش شرق پرس، سرهنگ حمید رضا گل صباحی با اعلام این خبر اظهار داشت: در ساعت 20، 30 آبان ماه امسال، عوامل ...

 

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری قاتل، پسر جوانی که با گلوله در حوالی جاده چالوس به قتل رسیده بود، خبر داد.
به گزارش شرق پرس، سرهنگ حمید رضا گل صباحی با اعلام این خبر اظهار داشت: در ساعت ۲۰، ۳۰ آبان ماه امسال، عوامل گشت پلیس راه محور کرج – چالوس، با خودرویی پارک شده مشکوکی در شانه جاده مواجه می شوند که پس از نزدیک شدن به خودرو با جسد فردی در حالت استراحت مواجه می شوند، با بررسی های انجام شده آثار خون در سمت چپ شقیقه مقتول دیده می شود.
 
وی ادامه داد: با اطلاع پلیس راه عوامل کلانتری در محل حاضر و به حفظ صحنه می پردازند و با اعلام به پلیس آگاهی اکیپی متخصص بر سر صحنه حاضر می شود و علاوه بر یک برگ جریمه پوکه اسلحه کلت کمری نیز در ماشین وی یافت می شود.
 
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه پس از بررسی ها هویت جسد به نام “ع – ر” شناسایی شد، اعلام کرد: مقتول با همسرش مدت سه ماه اختلاف داشتند و وی به دلیل دوستی با افراد نا باب مدتی به تهران و کرج رفت و آمد داشته است و پلیس در تحقیقات اولیه برای این قتل به نتایجی نرسید.
 
سرهنگ گل صباحی گفت: با شناسایی آدرس محل زندگی مقتول در یکی از شهرستان های کشور پلیس به محل زندگی وی مراجعه کرده و متوجه شد مقتول به دلیل اختلافات مدت چهار سال است که با خانواده همسر خود ارتباط ندارد، پس از تحقیقات از خانواده همسر مقتول متوجه شدیم که برادران همسر مقتول در تهران و کرج ساکن هستند و پس از گسترش دامنه تحقیقات و استفاده از سامانه های اطلاعاتی مشخص شد یکی از برادران همسر مقتول به نام “الف – ب” ، ۳۸ ساله در تهران در یک خانه مجردی ساکن است.
 
وی بیان اینکه پس از بررسی ها احتمال حضور مقتول در خانه یاد شده از سوی پلیس متصور شد، تصریح کرد: برابر اعلام پزشکی قانونی مبنی بر وجود داروی بیهوشی در خانه و ماده مخدر در بدن مقتول، احتمال اینکه مقتول در خانه برادر همسر خود حضور داشته و پس از بیهوشی به قتل رسیده است قوت گرفت و سرانجام با دستگیری برادر همسر مقتول وی زبان به اعتراف گشود.
 
رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: بنا بر اعترافات فرد مظنون، وی چندین بار به دلیل وجود رفتارهای غیر اخلاقی مقتول به وی تذکر می دهد اما پس از چندی به دلیل اختلافات تصمیم به قتل می گیرد و با همدستی همسر خود پس از بیهوش کردن مقتول به وی آمپول مخدر تزریق می کنند و شبانه وی را در جاده چالوس رها می کنند.
 
سرهنگ گل صباحی اظهار داشت: قاتل قصد پرتاب مقتول به دره را داشته است اما متوجه وجود یک اسلحه در کمر وی شده و با همان اسلحه به سر مقتول شلیک کرده و در میانه راه اسلحه را مفقود می کند.
 
وی افزود: همسر قاتل به نام “ز – ش” نیز پس از دستگیری اظهارات را تایید کرد و پلیس پس از انجام دو ماه کار اطلاعاتی موفق به دستگیری قاتل شد.
باشگاه خبرنگاران
 
/انتهای خبر
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو