کد خبر: 1307

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۱

احمدی لاشکی: قبل از پخش پایتخت ۳ نمایندگان آن را می بینند

  به گزارش شرق پرس، قاسم احمدی لاشکی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره درخواست نمایندگان مجلس مازندران از دولت برای ...

 

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: نمایندگان مازندران قسمت‌های از سریال پایتخت سه را قبل از پخش می‌بینند.

 

به گزارش شرق پرس، قاسم احمدی لاشکی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره درخواست نمایندگان مجلس مازندران از دولت برای پرداخت تنخواه به استان در ایام عید گفت: نامه مجمع نمایندگان مازندران برای دریافت تنخواه ارسال شد و تا این لحظه جوابی دریافت نشد.

وی ادامه داد: این موضوع بار دیگر پیگیری دوباره هفته آینده پیگیری می‌شود.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به تشکیل ستاد تسهیلات سفر خاطر نشان کرد: این ستاد به لحاظ مالی در مضیقه قرار دارد و امکاناتی در اختیار ندارد.

وی اضافه کرد: مسئولان استان مازندران با سیلی صورت‌شان را  سرخ نگه‌ می‌دارند و هر گامی در ستاد تسهیلات سفر مازندران انجام می‌شود به صورت خودجوش و امکانات شهرستانی است.

لاشکی با اشاره به مشکلاتی که در حوزه ناجیان غریق مازندران وجود دارد، گفت: سالانه ۴۰۰ نفر در مازندران غرق می‌شوند که برای جلوگیری از بروز این مشکلات نیاز به امکانات بالادستی داریم که با گنجاندن مازندران به عنوان قطب گردشگری و تخصیص بودجه گردشگری استان رشد و توسعه می‌یابد.

این مسئول در ادامه درباره سریال پایتخت سه و دغدغه مردم در این باره مازندران افزود: دغدغه مردم درباره سریال پایتخت سه را به طور ویژه پیگیر هستیم.

وی ادامه داد: در همین ارتباط نامه‌ای نیز به رئیس صدا و سیما نوشته و قرار شد که مجمع نمایندگان مازندران قسمت‌های سریال پایتخت سه را ببینند و اگر احساس کنیم که به هویت مازندران در این سریال آسیب می‌زند در ابتدا اصلاح و اگر غیر قابل اصلاح باشد از پخش آن جلوگیری می‌شود.

وی  ادامه داد: ممکن است مشکلی در پخش  سریال پایتخت سه وجود نداشته باشد و مردم هم بپسندند.

لاشکی درباره پیگیری برای مستقل شدن مازندران گفت: بحث پیگیری ایجاد استان در غرب مازندران توسط ستاد مردمی در حال انجام است و ممکن است این افراد نیز دلایلی برای این موضوع داشته باشند.

وی در پایان متذکر شد: سرکشی‌ها به برخی از روستاهای غرب استان مناسب نیست و اگر به غرب مازندران رسیدگی شود این مسائل مطرح نمی‌شود.
فارس

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو