کد خبر: 1345

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۰

احداث دهکده سلامت میانکاله در بهشهر

  به گزارش شرق پرس، احمد علي مقيمي پیش از ظهر جمعه در آيين كلنگ زني تله كابين بهشهر افزود: اين دهكده سلامت ...

 

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث دهکده سلامت میانکاله بهشهر در دستور کار است تا همه مسافران و گردشگران و شهروندان از این مواهب خدادادی استفاده کنند.

 

به گزارش شرق پرس، احمد علی مقیمی پیش از ظهر جمعه در آیین کلنگ زنی تله کابین بهشهر افزود: این دهکده سلامت در مساحت ۵۰ هکتار از پناهگاه حیات وحش میانکاله در آینده اجرایی می شود که می تواند رونق بخش مسائل زیست محیطی و گردشگری محیط زیست باشد.

وی همچنین با اشاره به  کلنگ زنی تله کابین در بهشهر اظهار داشت: تحقق یافتن ساخت تله کابین در بهشهر، مطالبه ۱۷ ساله امام جمعه بهشهر و مردم این شهرستان بود که با درایت و همکاری و همفکری عملیاتی شد تا بالندگی و امید در جامعه تزریق شود.

مقیمی یادآور شد: در روال عادی خود این تله کابین باید در زمان ۱۸ ماهه به بهره برداری برسد که خوشبختانه با همکاری همه جانبه سرمایه گذار و سرمایه ۸۰۰ میلیارد ریالی تحقق خواهد یافت.

وی ادامه داد: در حوزه گردشگری با همت و تلاش همه جانبه وارد شده ایم تا با عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی که از دغدغه های رهبری است در کنار گردشگری و زیر ساختهای این حوزه به بالندگی همه جانبه دست یابیم.

مقیمی گفت: با همت استانی و همکاری و مساعی مسئولان استانی می توانیم این پروژه تله کابین بهشهر را ۱۳ ماهه تحویل دهیم.

امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری نیز در سخنانی اظهار داشت: ساخت تله کابین از مطابات به حق مردم بوده است که خوشبختانه با فوریت در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم برکات و خیرات به همراه داشته باشد.

آیت الله سید صابر جباری افزود: شهرستان بهشهر به دلیل مذهبی بودن و توریستی و گردشگری دارای شرایط خاصی است که خوشبختانه با رعایت همه موازین در مسیر درست و الهی در حال حرکت و پیشرفت است.

وی گفت: مازندران دیار و سرزمین شیعیان علوی  و پناهگاه خاندان اهل بیت(ع) بوده است و لذا هر خدمتی که در این سرزمین ارائه شود خدمت به امام عصر و امام زمان(عج) است و باید با دقت و براساس موازین الهی باشد.

آیت الله جباری افزود: امیدواریم ساخت تله کابین در بهشهر نیز علاوه بر رشد گردشگری و اقتصادی در زمینه اشتغال و بالندگی شهرستان نیز تاثیر گذار بوده و گردشگری شهرستان را به درستی برای مردم و مسافران و توریست ها بشناساند.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو