کد خبر: 1345

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۰

احداث دهکده سلامت میانکاله در بهشهر

  به گزارش شرق پرس، احمد علي مقيمي پیش از ظهر جمعه در آيين كلنگ زني تله كابين بهشهر افزود: اين دهكده سلامت در مساحت 50 هكتار از پناهگاه حيات وحش ميانكاله در آينده اجرايي مي شود كه مي تواند رونق بخش مسائل ...

 

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث دهکده سلامت میانکاله بهشهر در دستور کار است تا همه مسافران و گردشگران و شهروندان از این مواهب خدادادی استفاده کنند.

 

به گزارش شرق پرس، احمد علی مقیمی پیش از ظهر جمعه در آیین کلنگ زنی تله کابین بهشهر افزود: این دهکده سلامت در مساحت ۵۰ هکتار از پناهگاه حیات وحش میانکاله در آینده اجرایی می شود که می تواند رونق بخش مسائل زیست محیطی و گردشگری محیط زیست باشد.

وی همچنین با اشاره به  کلنگ زنی تله کابین در بهشهر اظهار داشت: تحقق یافتن ساخت تله کابین در بهشهر، مطالبه ۱۷ ساله امام جمعه بهشهر و مردم این شهرستان بود که با درایت و همکاری و همفکری عملیاتی شد تا بالندگی و امید در جامعه تزریق شود.

مقیمی یادآور شد: در روال عادی خود این تله کابین باید در زمان ۱۸ ماهه به بهره برداری برسد که خوشبختانه با همکاری همه جانبه سرمایه گذار و سرمایه ۸۰۰ میلیارد ریالی تحقق خواهد یافت.

وی ادامه داد: در حوزه گردشگری با همت و تلاش همه جانبه وارد شده ایم تا با عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی که از دغدغه های رهبری است در کنار گردشگری و زیر ساختهای این حوزه به بالندگی همه جانبه دست یابیم.

مقیمی گفت: با همت استانی و همکاری و مساعی مسئولان استانی می توانیم این پروژه تله کابین بهشهر را ۱۳ ماهه تحویل دهیم.

امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری نیز در سخنانی اظهار داشت: ساخت تله کابین از مطابات به حق مردم بوده است که خوشبختانه با فوریت در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم برکات و خیرات به همراه داشته باشد.

آیت الله سید صابر جباری افزود: شهرستان بهشهر به دلیل مذهبی بودن و توریستی و گردشگری دارای شرایط خاصی است که خوشبختانه با رعایت همه موازین در مسیر درست و الهی در حال حرکت و پیشرفت است.

وی گفت: مازندران دیار و سرزمین شیعیان علوی  و پناهگاه خاندان اهل بیت(ع) بوده است و لذا هر خدمتی که در این سرزمین ارائه شود خدمت به امام عصر و امام زمان(عج) است و باید با دقت و براساس موازین الهی باشد.

آیت الله جباری افزود: امیدواریم ساخت تله کابین در بهشهر نیز علاوه بر رشد گردشگری و اقتصادی در زمینه اشتغال و بالندگی شهرستان نیز تاثیر گذار بوده و گردشگری شهرستان را به درستی برای مردم و مسافران و توریست ها بشناساند.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو