کد خبر: 14968

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۳

اداره کل هواشناسی استان البرز خبر داد:

احتمال سقوط بهمن در محور چالوس/ترافیک سنگین در محور کرج ـ چالوس

ئیس پلیس‌راه استان البرز ترافیک در محور کرج- چالوس از ابتدا تا محدوده تونل شماره پنج را سنگین اعلام کرد.

به گزارش تیتر۳ به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ رضا اکبری با اعلام وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محور کرج- چالوس از ابتدای جاده تا محدوده تونل شماره پنج سنگین است.

وی در ادامه ترافیک در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل میدان امام حسین (ع)، پایانه مسافربری شهید کلانتری را سنگین اعلام کرد.

رئیس پلیس‌راه استان البرز ترافیک در آزادراه کرج – قزوین محدوده پل حصارک را هم نیمه سنگین اعلام کرد.

سرهنگ اکبری در ادامه از رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان البرز رادارند درخواست کرد تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیر چرخ برای تردد در محورهای کوهستانی و برف‌گیر به‌ویژه محور کوهستانی چالوس را به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس‌راه استان البرز گفت: سایر محورهای مواصلاتی استان از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

احتمال سقوط بهمن در محور چالوس

اداره کل هواشناسی استان البرز با توجه به وجود برفِ با ارتفاع بالا در مناطق کوهستانی و گرمایش دمای هوا، احتمال ریزش بهمن به‌ویژه در محور چالوس را پیش‌بینی کرد.

منصور رحمانیان در این خصصوص اظهار کرد: بر اساس مشاهدات ماهواره‌ای و گزارش‌های دیدبانی به سبب وجود برف با ارتفاع و قابل‌توجه در مناطق کوهستانی دامنه‌های شمالی البرز و گرمایش دمای هوا، احتمال ریزش بهمن در مناطق مستعد جاده‌های کوهستانی البرز شامل جاده چالوس تا فردا سه‌شنبه وجود دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: همچنین الگوهای عددی بیانگر ورود سامانه بارشی از اواخر چهارشنبه به نوار غربی کشور است که به‌تدریج دامنه تأثیر آن به مناطق مرکزی و استان البرز نیز گسترش خواهد یافت.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو