کد خبر: 14377

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۵

اجرای تئاتر گاس با حضور رامین راستاد و شراره رخام در تنکابن

تئاتر گاس به نویسندگی عباس عبدالله زاده و طراحی و کارگردانی فرشاد یاری و با بازی رامین راستاد، شراره رخام، در دو اجرا در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن (پارک مادر) به روی صحنه رفت.

تیتر ۳: با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن تئاتر گاس به نویسندگی عباس عبدالله زاده و طراحی و کارگردانی فرشاد یاری و با بازی رامین راستاد ، شراره رخام، کیوان خسرومرادی و رسول زنده دل  در دو اجرا در سالن اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن (پارک مادر) به روی صحنه رفت.

رئیس اداره فرهنگ  وارشاد اسلامی شهرستان تنکابن در حاشیه اجرای نمایش گاس اظهار کرد: تنکابن یک ظرفیت آشنا در حوزه تئاتر است و بزرگان زیادی هم در حوزه تئاتر داشته و دارد؛ پیشکسوتانی که در همه این سال‌ها تلاش کردند و چراغ صحنه را روشن نگه داشتند.از سویی با توجه به وجود دانشگاهی که این رشته را تدریس می‌کند و استعدادهای خوبی که در شهرستان داریم، تنکابن از شهرستان‌های متمایز در تئاتر استان است.

بابک شمس ناتری یکی از دغدغه‌های جدی خود را احیای جشنواره تئاتر غرب مازندران یعنی «ترنج» دانست و افزود: رایزنی‌های اولیه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده و پیگیر برگزاری این جشنواره هستیم.

وی از همه کسانی که دغدغه دارند و به حوزه هنرهای نمایشی علاقه‌مند نیز درخواست کرد که از تئاتر تنکابن حمایت کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن تصریح کرد: این شهرستان فرهنگ‌خیز است و  دارای قدمت و جایگاه خاصی بوده و مطمئنا این جایگاه را دوباره به دست می‌آورد، امید است همه مدیران شهرستان نیز کمک کنند تا بتوانیم آن‌طور که حق مردم فهیم تنکابن و هنرمندان شایسته حوزه تئاتر شهرستان است گام برداریم.

شمس  برگزاری کارگاه‌های تخصصی را  یک ضرورت دانست و ابراز امیدواری کرد با کمک افراد مطلع و آگاه به مباحث استعدادیابی دوره‌های آموزشی مبتنی بر استعدادیابی را داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: باید پذیرفت که در حوزه اقتصاد فرهنگ مشکل داریم. باید دستگاه‌های مختلف شهری مانند شهرداری‌ها، شوراها، بخشداری‌ها، شوراهای بخش و حتی دانشگاه‌های منطقه و مراکز و مجموعه‌های بزرگ اقتصادی پای کار بیایند و در حوزه فرهنگ مشارکت کنند و به طور حتم  بخش اعظمی از مشکلات فراروی تئاتر به دلیل هزینه‌هایی است که هنرمندان دارند./ایسنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو