کد خبر: 74289

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۴

کلاهی گشاد بر سر پیمانکاران اماکن ورزشی ساری

اجاره ات را بده ، ولی اختیار مجموعه ات با من !!

تیتر 3/ اختصاصی: روزی که مختار مهدوی سکان هدایت ورزش ساری را به دست گرفت، گرچه نخبگان و دلسوزان ورزشی می دانستند دست او به ...

تیتر ۳/ اختصاصی: روزی که مختار مهدوی سکان هدایت ورزش ساری را به دست گرفت، گرچه نخبگان و دلسوزان ورزشی می دانستند دست او به هیچ افتخاری نخواهد رسید اما این را هم متصور نبودند که حکومتِ “خود مختار” وی بر ورزش ساری آتشی شود بر جان همه !

 

حکومتی که مدعیِ حمایت از ورزش و مردم است اما در باطن، دستش را به خونی آلوده کرده است که بعید است این آلودگی تا سالیانی از حافظه تاریخ ورزش ساری حذف شود!!

 

پلمپ سالن سید رسول حسینی ساری به عنوان یکی از خاطره انگیزترین سالن های ورزشی برای نه تنها مردم ساری بلکه کل استان مازندران به بهانه عدم انجام تعهدات , بدون حکمی از مراجع قضایی و به صورت خود مختار ، بستن تنها استخر دولتی ساری نیز به بهانه ای مشابه و از طرفی عدم بهسازی و توجه به زیرساخت های این مکان ها، نشان داد آنچه که ورزش ساری به دنبال آن است نه تنها حمایت از ورزشکاران نیست بلکه دوختنِ کیسه ای برای جمع آوری اعانات جهت حفظ منفعت و منویات عده ای خاص است!!!

اما این بازی یک بام و دو هوای ورزش ساری از آنجا رو به فزونی نهاد که تنها استادیوم ورزشی داخل شهریِ در حال فعالیت ساری(ورزشگاه شهید متقی) را به مدت ۸ ماه ، بلافاصله پس از انجام مزایده و در اختیار قرار دادن آن به پیمانکار از ید وی خارج و به بهانه تعمیرات ، تعطیل نمودند!! آن هم در ابتدای فصل تابستان که بهترین زمان برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان، جوانان ، دانش آموزان و خانواده ها برای انجام فعالیت های ورزشی بوده است..

 

اما رئیس ورزش ساری پس از پایان تعمیرات نسبی ، بدون آنکه پیست تارتان مجموعه شهید متقی آماده بهره برداری باشد ،سعی دارد بدون هیچ گونه تشریفات قانونی پیست را از ید پیمانکار خارج نماید و دراختیار بگیرد.. گرچه نفس همگانی کردن ورزش خوب است اما نه در زمانی که پاشنه کفش خود را بر گلوی پیمانکار نهاده که اجاره بهای آن را پرداخت کن! آن هم بدون آنکه به وی اختیاری جهت چگونگی بهره برداری از مجموعه را دهد !! و درب استادیوم این سرمایه شهری و بیت المال را بدون هیچ نظارتی باز نماید اما پیمانکار حق هیچ گونه اعتراضی نداشته و فقط اجاره بها را پرداخت کند!!

 

از طرفی چه کسی مسئول حفظ سلامت و جان ورزشکاران و مردم خواهد بود؟!!! البته هیچ کس… چون اداره ورزش ساری بدون اینکه مکاتبه ای را انجام دهد و خود را ملزم به انجام چنین تعهداتی بداند ، سعی کرده است توپ را به زمین پیمانکار بیاندازد و بگوید به من ربطی ندارد!!

 

درصورتی که علی رغم مکاتبات مکرر پیمانکار جهت تعمیرات ضروری و تکمیلی ورزشگاه، هیچ اتفاقی نیفتاده و معضلاتی از قبیل ریزش سکوها و مشکلات چاه فاضلاب، سرویس های بهداشتی مجموعه و معضلات بهداشتی ناشی از آن و موارد مشابه همچنان چهره ی این ورزشگاه را مخدوش و به طور عملی بهره برداری از آن را غیر ممکن ساخته است.

 

چنین به نظر می رسد حکومت خود مختار ِ مختار در سرزمین قهرمانان و پهلوانان بنام ، قرار است آبروی ورزش ساری را ببرد .. زیرا بی شک قطع دست دلسوزان ورزشی و بستن پی در پی اماکن ورزشی و لجبازی وی با پیمانکاران موسفید کرده ی ورزشی ، موجبات افول و حاشیه را در ورزش ساری رقم خواهد زد..

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو