کد خبر: 4348

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۲۳ - ۵:۱۵

اتفاق جالب در تمرین تیم ملی آرژانتین + عکس

  شرق پرس: جلسه تمرینی روز گذشته تیم ملی آرژانتین با اتفاق جالبی همراه شد که لبخند را روی لبان مسی و یارانش ...
بدل رونالدینهو

 

در تمرین روز قبل آرژانتین فردی به داخل زمین چمن هجوم برد و برای مدت کوتاهی توانست خود را به لیونل مسی کاپیتان آلبی سلسته برساند. این فرد که شباهت زیادی به رونالدینیو، هم‌تیمی برزیلی پیشین مسی در بارسلونا داشت و حتی پیراهن او در تیم اتلتیکومینیرو را هم به تن کرده بود، کاپیتان تیم ملی آرژانتین را غافلگیرد کرد.

 

شرق پرس: جلسه تمرینی روز گذشته تیم ملی آرژانتین با اتفاق جالبی همراه شد که لبخند را روی لبان مسی و یارانش نشاند.

 در جلسه تمرین روز گذشته تیم ملی آرژانتین فردی به داخل زمین چمن هجوم برد و برای مدت کوتاهی توانست خود را به لیونل مسی کاپیتان آلبی سلسته برساند. این فرد که شباهت زیادی به رونالدینیو، هم‌تیمی برزیلی پیشین مسی در بارسلونا داشت و حتی پیراهن او در تیم اتلتیکومینیرو را هم به تن کرده بود، کاپیتان تیم ملی آرژانتین را غافلگیرد کرد.

آرژانتینی‌ها که به چند گروهی تقسیم شده بودند، مشغول انجام نرمش‌های سبک بودند که جلسه تمرینی آنها به خاطر یک اتفاق غیرمنتظره متوقف شد. گروهی از هواداران مشتاق از فنس‌‌های اطراف زمین بازی بالا رفتند و به سمت قهرمانان خود هجوم بردند تا با آنها دست بدهند و امضای بگیرند.

 

بدل رونالدینهو

 

 

در این بین یک فرد با پیراهن رونالدینیو در اتلتیکو مینیرو به سمت مسی رفت. مسی در ابتدا تصور کرد که آن فرد رونالدینیوست که برای دیدن او به محل تمرینات آلبی سلسته در شهر بلو هوریزنته رفته است اما وقتی به او نزدیک‌ شد، متوجه اشتباه خود شد.

این فرد که رابینسون اولیویه‌را نام داشت، پس از این اتفاق گفت: زمانی که مسی مرا دید شوکه شد، چون فکر می‌کرد من رونالدینیوی واقعی هستم. مسی به من گفت لازم نبود که از فنس‌ها بالا بروم و به زمین بازی حمله کنم تا او را ببینم. او گفت: «چرا برای دیدن من می‌دوی؟» وقتی مسی دستم را گرفتم روی زانوهایم افتادم. لحظه‌ای احساسی بود.

بدل رونالدینیو ادامه داد: من اصلاً‌ چنین برنامه‌ای نداشتم. هدفم فقط این بود که دست مسی را بگیرم، چون آن تنها فرصتی بود که من می‌توانستم او را از نزدیک ببینم. دستم به خاطر بالا رفتن از فنس‌ها خونی شده بود اما دیدن مسی از نزدیک ارزشش را داشت.

رابینسون اولیه‌ویرا در پاسخ به این سؤال که میان مسی و رونالدینیو کدامیک را ترجیح می‌دهد، گفت: البته که رونالدینیو!

تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو