کد خبر: 7933

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۹:۱۲

کارت قرمز پس از پایان بزای و درگیری با گزارشگر

اتفاقات عجیب در بازی بادران و مس در لیگ یک

پس از پایان بازی تیم های بادران تهران و مس کرمان، با توجه به گزارش کمک داور، داور میدان اقدام به فراخواندن مدافع مسی ها کرد و در حالی که نزدیک به ١٠ دقیقه از اتمام بازی گذشته بود، به او کارت قرمز نشان داد.

بادران مس

تیتر ۳ : یکی از حساس ترین بازی های هفته اخیر لیگ دسته اول بین تیم های بادران تهران و مس کرمان برگزار شد، دیداری که در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

اما ماجرای اصلی این بازی، پس از پایان بازی رخ داد، در حالیکه زمانی نزدیک به ۱۰ دقیقه از حضور تیم ها در رختکن می گذشت، رحیمی مقدم با استناد به گزارش یکی از کمک داوران، که در آن حرف های مجید ایوبی، مدافع تیم مس کرمان قید شده بود، این بازیکن را فراخواند و او را با کارت قرمز خود جریمه کرد، این در حالیست که کمک داور این بازی عنوان کرده بود حرف های ایوبی پس از اخراج علی ابراهیمی از تیم مس به زبان آورده شد.
اتفاق عجیب دوم این بازی نیز زمانی صورت گرفت که ایوبی قصد بازگشت به رختکن را داشت،  او در آن لحظات با هواداران بادران درگیر شد و در همان میان گزارشگر برنامه لیگ یک که به همراه فیلمبردار خود مشغول تهیه گزارش و فیلمبرداری از رفتار هواداران تیم بادران بود با برخورد کادرفنی این تیم مواجه شد،  بادرانی ها معتقد بودند که چرا تهیه این گزارش و فیلمبرداری تنها به هواداران تیم این تیم محدود شده است و از دیگر صحنه های درگیری تصویری گرفته نمی شود، همین موضوع و مداخله آنها باعث درگیری مربی بدنساز این تیم با گزارشگر و فیلمبردار صدا و سیما شد، درگیری که شدید بود و در نهایت با مداخله نیروی انتظامی پایان یافت.

البته در حین بازی نیز منصور ابراهیم زاده، سرمربی مسی ها بارها به حضور هواداران بادران پشت دروازه تیم مس معترض شد، ابراهیم زاده معتقد بود هواداران تیم میزبان جو خوبی را برای او و تیمش ایجاد نکرده اند.

شیرازی، رئیس هیات فوتبال تهران نیز در ورزشگاه حاضربود و اتفاقات عنوان شده پیش چشمان وی رخ داد، شیرازی در این باره گفت به زودی تمام شرایط را بررسی خواهند کرد و تمام تخلفات مربوط به این بازی را مورد پیگیری قرار می دهند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو