کد خبر: 7681

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۸:۳۶

اتریشی ها بام ایران را با دوچرخه صعود کردند

تیتر 3: یک گروه ۶ نفره از کوهنوردان ماجراجوی اتریشی عصر یکشنبه ، ۱۴ شهریور 95 با دوچرخه قله دماوند را زیر پا گذاشتند و ...

تیتر ۳: یک گروه ۶ نفره از کوهنوردان ماجراجوی اتریشی عصر یکشنبه ، ۱۴ شهریور ۹۵ با دوچرخه قله دماوند را زیر پا گذاشتند و به بام ایران صعود کردند.

این صعود از شهرستان رینه ، از توابع بخش لاریجان شهرستان آمل صورت گرفت. در همین راستا شهردار رینه ، علی حیدرزاده، در صحبتی که با خبرگزاری ایرنا صبح روز دوشنبه ۱۵ شهریور داشت، به حضور این کوهنوردان از ۲ روز پیش در رینه اشاره کرد و گفت آن ها صعودشان را روز یکشنبه انجم داده اند.

علی حیدرزاده صحبت هایش را اینگونه ادامه داد :خوشبتختانه مراحل صعود این گروه کوهنوردی بدون مشکل انجام شد و آنان با سلامت کامل از مسیر صعود قله به پائین بازگشتند.

شهردار رینه گفت: در فصل تابستان و به علت مساعد بودن شرایط نسبی آب و هوایی در ارتفاعات قله دماوند ، کوهنوردان زیادی از شهرهای مختلف کشور و نیز گردشگران و کوهنوردان خارجی برای دیدن و صعود به قله دماوند به شهر رینه نزدیک ترین شهر به بام ایران سفر می کنند.

شهر رینه با جمعیت ۷ هزار نفری خود در بخش لاریجان از توابع شهرستان آمل قرار دارد و از مرتفع ترین شهر ایران و نزدیک ترین شهر به قله دماوند است.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو