کد خبر: 20709

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰:۲۵

رئیس اتاق بازرگانی مازندران

درِ اتاق بازرگانی به روی همه اصحاب رسانه باز است/بازار شب عید مدیریت می شود

مهاجر دارابی رئیس اتاق بازرگانی مازندران در حاشیه نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه نریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر 3، گفت: تبلیغات در خصوص اطلاع رسانی نمایشگاه مطبوعات چندان مطلوب نبوده است.

به گزارش تیتر ۳: مهاجر دارابی رئیس اتاق بازرگانی مازندران در حاشیه  نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳، گفت: تبلیغات در خصوص اطلاع رسانی نمایشگاه مطبوعات چندان مطلوب نبوده است. نمایشگاه می توانست تاثیرگذار تر باشد زیرا معتقدیم اینگونه نمایشگاه ها باعث برقراری ارتباط مردم و رسانه ها و رفع خلاهای این چنینی است.

 

دارابی افزود : در اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی به روی همه اصحاب رسانه باز است  چون اعتقاد داریم هرچه این رابطه تنگاتنگ تر باشد  نتیجه آن برای مردم مفیدتر است و در این راستا ماهانه و سالانه گروهی از رسانه ها با اتاق بازرگانی جلساتی را دارند.اتاق بازرگانی تا آنجا که در توانش باشد این مجموعه مظلوم را حمایت می کند.

 

رئیس اتاق بازرگانی با اشاره به همت همه مسئولین من جمله استاندار و اتاق بازرگانی در برقراری شب عید آرام برای مردم، گفت: درصددیم  به درستی این بازار مدیریت شود . در هفته گذشته در حوزه تنظیم بازار جلسه ای با حضور استاندار تشکیل شد و امید داریم بتوانیم اوضاع را به گونه ای مدیریت کنیم تا مردم آرامش داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو