کد خبر: 29517

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۸

ابطال در نتیجه انتخابات شوراها صورت نگرفته

به گزارش تیتر 3 » سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: تاکنون هیچ ابطال نهایی در نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
به گزارش تیتر ۳ » سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: تاکنون هیچ ابطال نهایی در نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا صورت نگرفته است.

فرهاد تجری اظهار کرد: در حوزه انتخابیه شهر ساری، نظر هیئت اجرایی و نظارت، بر ابطال انتخابات بوده که این نظر قطعی نیست چرا که باید مستندات این ابطال به تأیید هیئت های نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برسد.

وی درخصوص شکایات صورت گرفته درباره ابطال انتخابات شوراها در برخی حوزه های استان گلستان افزود: تاکنون هیچ تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

تجری تصریح کرد: در استان گلستان نیز همانند تعدادی از استان ها اعتراضاتی درخصوص نحوه تجمیع آراء و شمارش آن صورت گرفته و اعلام شده که این موارد در مرحله رسیدگی در هیئت های اجرایی و نظارت است.

وی که با خبرگزاری صدا و سیما گفت‌وگو می‌کرد، همچنین گفت: تاکنون قریب به ۳۰۰ مورد شکایت درخصوص انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مناطق مختلف کشور به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها واصل شده که حدود ۲۰۰ مورد آن مربوط به بازشماری آراء است و در حال بررسی این موضوع هستیم.

منبع : خبرگزاری ایسنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو