کد خبر: 592

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۲

ابراهیمی: ۷۲ نوعروس در میاندرود جهیزیه گرفتند

به گزارش شرق پرس،  علی ابراهیمی بعد از ظهر امروز در نخستین همایش بهداشت و تغذیه سالمندان میاندرودی با اشاره به خدمات ارائه ...

 

مدیر کمیته امداد میاندرود از اهدای کمک هزینه ازدواج به ۷۲ نوعروس این شهرستان خبر داد.


به گزارش شرق پرس،  علی ابراهیمی بعد از ظهر امروز در نخستین همایش بهداشت و تغذیه سالمندان میاندرودی با اشاره به خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد به خانواده‌های زیر پوشش این سازمان از پرداخت کمک هزینه ازدواج به ۷۲ نوعروس این شهرستان خبر داد.

وی میزان کمک کمیته امداد به هر نفر از این افراد را ۲۰ میلیون ریال اعلام کرد و بیان داشت: در مجموع یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در این بخش اختصاص یافت.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان میاندرود با بیان اینکه تاکنون متقاضیان دریافت بیش از ۴ میلیارد ریال تسهیلات را به بانک‎های عامل معرفی کرده‎ایم افزود: به دلایلی تنها پنج خانوار موفق به دریافت تسهیلات به میزان ۶۵۰ میلیون ریال شده‎اند که افزایش این میزان منوط به مساعدت مسئولان شهرستان است.

ابراهیمی افزایش تعداد صندوق‎های صدقات در سطح شهر را به ۱۱۴ عدد و افزایش صندوق‎های خانگی را به ۶۰۰ عدد را از دیگر فعالیت‎های این مجموعه در چند ماهه تاسیس این نهاد بیان کرد و افزود: در این مدت توانستیم درآمد این اداره را از ماهیانه ۱۰ میلیون تومان به ۱۴میلیون ارتقا دهیم.

 در این همایش که به ابتکار کمیته امداد این شهرستان برگزار شد ۳۰۰ نفر از سالمندان این شهرستان با روش‌‎های ارتقای سلامت و تامین تغذیه سالم در دوران سالمندی آشنا شدند.

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو