کد خبر: 20860

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۰

کرباسچی:

آیت الله هاشمی رفسنجانی از آبرو بردن و آبرو ریختن واهمه نداشت

تیتر 3 » عضو حزب کارگزاران با اشاره به اینکه هاشمی جزو نوادر روزگار ما است و جامعه ما آن چنان که باید هاشمی را نشناخت و شاید هنوز هم نمی‌شناسد، گفت: هاشمی در برابر وظیفه از آبرو بردن و آبرو ریختن واهمه نداشت.

کرباسچی

به گزارش تیتر ۳ » غلامحسین کرباسچی امشب در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی که در سالن کانون شهید باهنر این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین معجزه قرآنی را در زندگی و مرگ هاشمی دیدیم، اظهار کرد: باید ببینیم میراث هاشمی‌رفسنجانی برای ما چیست.

وی گفت: ما خانواده‌ای هستیم که بعد از انقلاب همان‌طوری که همه خاطره داریم، هیچ‌ وقت جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی و نام ایران در این ۳۸ سال بدون هاشمی و بدون ذکر او نداشتیم و گویا برای ما معنا نداشت.

عضو حزب کارگزان سازندگی بیان کرد: امروز که این شخصیت را از دست دادیم به عنوان پدر معنوی و یکی از بنیانگذاران انقلاب شاید در این چهلم و در این ایام بهترین کار این است که ببینیم میراث هاشمی‌رفسنجانی چیست و چه چیزی از هاشمی برای ما باقی مانده است.

وی افزود: هاشمی جزو نوادر روزگار ما است و جامعه ما آن چنان که باید هاشمی را نشناخت و شاید هنوز هم نمی‌شناسد.

کرباسچی تصریح کرد: هاشمی در برابر وظیفه از آبرو بردن و آبرو ریختن واهمه نداشت.

عضو حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه اگر ما بخواهیم میراث هاشمی برای دستکم در جامعه ما آن وقت باید مقداری کار اندیشه‌ای کنیم و ببینیم وضعیت ما چیست، تصریح کرد: هاشمی عاشق سازندگی این کشور بود و در زمان افتتاح پروژه‌ها اشک شوق می‌ریخت و ما باید این‌گونه به سازندگی کشورمان بپردازیم.

وی گفت: خداباوری، علاقه به ایران و اعتقاد به کار مداوم و ناامید نشدن و هیچ‌گاه سنگر را ولو سنگر کوچک را از دست ندادن، پای آرمان‌ها و عقایدش ایستادن و مهم‌تر از همه تحمل انتقاد و انتقادپذیری در وجود خودش از ویژگی‌های هاشمی بود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو