کد خبر: 12368

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۹:۲۹

آیا اعمال نفوذ سعید نجاریان و رای به سود شهروند ساری صحت دارد؟

تیتر 3 » دیدار تیم های فوتسال شهروند ساری و دبیری تبریز در حالی نیمه تمام ماند که بازیکنان دبیری زمین مسابقه را ترک کردند و در نتیجه شهروند ساری پیروز اعلام شد. این سوال پیش می آید که آیا عضو هیات رئیسه فوتسال در صدور این رای اعمال نفوذ داشته است ؟ از زبان سعید نجاریان می شنویم :

سعید نجاریان

به گزارش تیتر ۳ » سعید نجاریان درباره صدور رای بازی نیمه تمام شهروند ساری با دبیری تبریز در هفته ششم لیگ برتر و حواشی داوری این مسابقه، گفت: ما در این مسابقه گل سالمی زدیم. گزارش داور و ناظر بازی هم مشخص است که تیم دبیری به خاطر ترک زمین، بازنده اعلام شد.

وی درباره اعتراض جواد اصغری مقدم سرمربی تیم دبیری به داوران و ناظر بازی، تصریح کرد: فیلم بازی موجود است. خوشبختانه ما دو سال است مسابقات خانگی خود را پخش تلویزیونی می‌کنیم. مثل بعضی استان‌ها نیستیم که هر موقع داخل سالن در طول بازی اتفاقاتی می‌افتد، سریع پخش مسابقه را قطع می‌کنند. همه چیز در فیلم مسابقه مشخص است. گل ما هم سالم بود و اگر غیر از این بود در حقمان اجحاف می‌شد.

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری و عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در خصوص اینکه گفته می‌شود از قدرت خود برای داوری و رای این بازی استفاده کرده است، تاکید کرد: اصلا اینطور نیست. ما ۱۰ سال است که کار می‌کنیم. برای تیم دبیری احترام قائلم. ما ۱۵ سال پیش هم در لیگ دسته اول با دبیری بازی می‌کردیم و این بحث‌ها را با هم نداریم. مگر همین دبیری نبود که سال گذشته ما را در ساری برد؟ این اتفاق دو سال پیش هم افتاده بود و ما چیزی نگفتیم.

نجاریان ادامه داد: این حرف‌ها که می‌گویند از نفوذم استفاده کرده‌ام درست نیست. اگر می‌خواستیم از این کارها بکنیم که سال‌های قبل می‌کردیم.

 

منبع » مهر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو