کد خبر: 61709

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۹

مجید آدیگوزل پور

آژیر ورزش مازندران، همچنان سبز است

به گزارش تیتر 3 » نقد سازنده همواره موجب پیشرفت و ارتقای عملکرد فرد یا سازمان نقدپذیر است. اما اساسا سوال اینجاست، آیا سازمانی با ...

به گزارش تیتر ۳ » نقد سازنده همواره موجب پیشرفت و ارتقای عملکرد فرد یا سازمان نقدپذیر است. اما اساسا سوال اینجاست، آیا سازمانی با عملکرد فوق العاده و بی نظیر که رکوردهای موفقیت را یکی پس از دیگری می شکند، باید مورد نقد واقع شود؟ قطعا پاسخ بلی خواهد بود، چرا که برای پیشرفت همواره نقد نیاز است، اما تخریب نه!
ورزش مازندران با مدیریت خوب حسین زادگان و تیمش عملکردی از خود بجای گذاشته که زبان هر نقادی را به لکنت می اندازد.
ورزش مازندران از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۵ رکورد بی نظیری خلق کرد و ۱۲۷۳ مدال المپیکی، پاراالمپیکی، جهانی، آسیایی و بین‌المللی بدست آورد و مدال آور ترین استان کشور لقب گرفت.
متاسفانه برخی، آژیر سبز ورزش مازندران را نمی شنوند و به دنبال آژیر قرمز هستند!
برخی انتظار دارند اداره کل برای ورزش کشتی سر و دست بشکند! ورزش کشتی در مازندران ورزش اول محسوب می شود و این ورزش سرشار از استعدادها و مربیانی است که یک تنه جور کشتی ایران را می کشند، قطعا اگر هیات کشتی رئیس هم نداشته باشد، کشتی گیران مازنی همچنان مدال آور هستند با این وجود این هیات رئیس خوبی مانند ثمربخش دارد که در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آفساید، وجود مشکل با اداره کل و یا بی مهری اداره کل به این هیات را به طورکل تکذیب کرد و افزود : شاید توقعاتی داشته باشیم که طبیعی است اما مشکلی نداریم!
اینکه پس از ۱۰ سال، آن هم به صورت مزایده و کاملا قانونی، مهمانسرای امام رضا (ع) را از هیات وزنه برداری که خود نیز در مزایده حضور داشت، گرفتند، کجای مشکل است؟ این هیات در این ۱۰ سال اگر دست پایین بگیریم، براحتی از این مکان چندصد میلیون درآمدزایی کرده است! عباس رحیمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آفساید، وجود هرگونه مشکل شخصی با اداره کل و یا ریاست آن را تکذیب کرد و افزود از اینکه این مکان را در مزایده از دست دادیم ناراحت هستیم چرا که از این مکان درآمد هایی کسب می کردیم که هم ورزشکاران شهرستان و هم دیگر هیات ها را پشتیبانی می کردیم.
هیات تکواندو استان نیز با نفجم به افتخارات زیادی رسید و عملکرد این قهرمان سابق در تکواندو استان، نمره قبولی گرفته است. فیض الله نفجم در گفت و گویی اختصاصی با آفساید، وجود هرگونه مشکل شخصی با اداره کل را تکذیب کرد اما افزود : اختلافاتی آن هم از نوع ورزشی بین ما و اداره کل وجود دارد.
نفجم یادآور شد : پیشرفت ورزش بدون بودجه امکان پذیر نیست و ما هیچ کمکی از اداره کل کسب نکردیم.
با توجه به مشکلات بودجه که نه تنها در مازندران بلکه در تمام کشور وجود دارد این امر طبیعی است که اداره کل، روئسایی را انتخاب می کند که از توانایی فنی و مالی بالایی برخوردار باشند و این گلایه همه هیات ها است و هیات ها با درآمد زایی مناسب می توانند به پیشرفت ادامه دهند، همانطور که نفجم گفت ما بدون کمک اداره کل هم به موفقیت هایمان ادامه می دهیم.
هیات کاراته نیز وجود هرگونه اختلاف اعم از شخصی و ورزشی با اداره کل را به طور کل تکذیب کرد. علی سلطانی در گفت و گوی اختصاصی با آفساید اظهار داشت : کاراته ما در اوج است و ما با اداره کل هیچ مشکلی نداریم و اتفاقا نشست های خوبی هم با این اداره داریم. سلطانی خبر مربوط به نائب رئیس بانوان را تکذیب کرد و افزود : این خبر صحت ندارد، و شاید بتوان گفت برعکس آن خبر است، نائب رئیس هیات مشغول کار است و فردی است که اتفاقا اداره کل معرفی کرده است، بنابه دلایلی ایشان جایگزین فرد دیگری که توسط خودمان پیشنهاد شد، می شود و در این امر هیچ مشکلی وجود ندارد.
اینکه همه روئسای هیات ها وجود مشکل شخصی با فرد یا سازمان اداره کل را تکذیب می کنند، نشان می دهد، عده ای به دنبال برهم زدن وضعیت سبز و آرام ورزش مازندران هستند و پیشاپیش آنرا وضعیت قرمز توصیف کردند!
بدون شک یادآور شدن رعایت آداب نقدبه این افراد لازم است که { اول : خوبی ها را ببینید، از گل خارها را نچینید {دوم : مشکلات و ایرادات را با هدف برطرف کردن نقد کنید و {سوم : برای رفع ایراد، پیشنهادات خود را ارائه دهید و {چهارم : آنرا تا بهبودی کامل پیگیری
کنید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو