کد خبر: 2688

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۱

” آچیلان دُر ” خریدار پرسپولیس

    شرق پرس: در شرایطی که در چند روز گذشته بحث واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به یک شرکت تجاری مطرح بود امروز ...

 

یک شرکت به عنوان جدی‌ترین گزینه سهام باشگاه پرسپولیس معرفی شد.
 
 
 
شرق پرس: در شرایطی که در چند روز گذشته بحث واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به یک شرکت تجاری مطرح بود امروز خبرهایی مبنی بر توافق وزارت ورزش با این شرکت به گوش رسید و نام این شرکت مشخص شد.
 
پیگیری‌های خبرنگاران نشان داد که شرکت آچیلان‌دُر همان شرکتی است که با مسئولان وزارت ورزش جلسه‌ گذاشته و خواهان خرید امتیاز این تیم شده است.
 
وحید وحدت‌پور مدیرعامل این شرکت در گفت‌وگو با تسنیم با تایید این خبر گفت: حدود ۱۰،۱۱ جلسه ۴،۵ ساعته با مسئولان وزارت ورزش برگزار کردیم که آخرین آن روز گذشته بود و توافق شد که ۲ نفر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به انتخاب ما باشند. 
 
وی ادامه داد: تا ۴۸ ساعت پیش گزینه نهایی وزارت ورزش برای خرید سهام پرسپولیس ما بودیم و حتی مسئله تا انتهای قرارداد و پیش پرداخت هم پیش رفت اما دو روزی است که یک شرکت دیگر به این قضیه ورود کرده است.
 
مدیرعامل این شرکت ضمن بیان این مسئله که طی امروز و فردا تکلیف خرید سهام باشگاه پرسپولیس مشخص می‌شود تصریح کرد: اگر شخص  امیرضا خادم تصمیم نهایی را بگیرد ما به صورت رسمی باشگاه پرسپولیس را برای یک سال در اختیار خواهیم گرفت.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا این شرکت بدهی‌های دوره مدیریت رویانیان را هم خواهد پرداخت، تاکید کرد: در خصوص این مسائل با وزارت ورزش به توافق رسیدیم اما چون قرارداد ما محرمانه است نمی‌توانیم جزئیات آن را بیان کنیم. فقط این را بگویم که قرار شده قسمتی از بدهی رویانیان را وزارت ورزش پرداخت کند و به نوعی به صورت مشارکتی این قضیه را حل کنیم.
وحدت‌پور در پایان گفت که گزینه آنها برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس افشین پیروانی نیست و درباره او بحثی مطرح نشده است.
 
 
/انتهای خبر
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو